Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diplomásként osztrák munkábaál...

Diplomásként osztrák munkábaálláskor, kötelesek vagyunk Ausztriába költözni?

Figyelt kérdés
Sopronban élnénk albérletben, s onnan ingázni Bécsbe. Ez így mennyire oldható meg? Vagy szükséges mindenféleképp bejelentett osztrák lakcím? Köszönöm! :)

2015. dec. 19. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
nem feltétlen szükséges, de egyszerűbb mint állandóan utazgatni. a sok utazás egy idő után felemészt, és minőségi időt vesztesz vele.
2015. dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nagyon igaz, s igazat megvallva nem is nagyon szeretnénk naponta 2 órát kocsikázni a két hely között... :) De nem tudom mi lenne a legjobb megoldás. Vélemény?
2015. dec. 19. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:
én ingáztam. bőven elég volt. nem volt magánéletem. meguntam. ma ugyan kevesebbet keresek, de relatív nyugodt életem van. 15 percre lakom a munkahelyemtől, szinte semmit nem idegeskedek.
2015. dec. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szuper!:) Szabad lenne megkerdeznem h merre laksz, hol és mit is dolgozol pontosabban? Köszi! :)
2015. dec. 19. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!