Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szoftverfejlesztő fizetés 3...

Szoftverfejlesztő fizetés 3 év tapasztalattal?

Figyelt kérdés

Fizetéssel kapcsolatban kérdeznék.

3 éve dolgozok egy cégnél, mint szoftverfejlesztő. Elég jónak gondolnak (mind a kollégák, mint a vezetők). Ezt a 3 évet tulajdonképpen gyakornokként dolgoztam le (egyetem mellett), az átlag gyakornoki fizetésnél alig többet kerestem.


Szeretnék rendes munkavállaló lenni, viszont fogalmam sincs, mennyit kéne kérnem? 3 év alatt sok mindent tanultam, sokszor több projektet is a nyakamba borítanak (mert más nem tudja megcsinálni). Leginkább Java illetve ESB fejlesztéseket csináltam, sok technológiát láttam.


Köszi a válaszokat!



2015. dec. 22. 11:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha tudsz jól angolul, akkor egy multinál BP-n nettó 400-500k per hó.
2015. dec. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Szia, IT recruiter vagyok, írj privátban és tudok neked segíteni :)
2015. dec. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Recruiterekben ne bízz, nekik a feladatuk, hogy jól lenyomják a bérigényed és betoljanak ahhoz a céghez, aki többet fizet nekik.
2015. dec. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Még mindig várom a tippeket, mennyit kéne kérnem.

+infó: angoltudásom kicsit kopott (nyelvvizsga van), írásbeli kommunikáció mondjuk 8/10, szóbeli 6-7/10.

1. válaszoló: köszi! Gondolkoztam multiban már, de első sorban maradnék a jelenlegi munkahelyemen.

2015. dec. 22. 12:08
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Lenyomják a béreket? :D Viccelsz, minnél több bérért helyezünk el valakit, annál több fejpénzt kapunk utánna :D
2015. dec. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

"Lenyomják a béreket? :D Viccelsz, minnél több bérért helyezünk el valakit, annál több fejpénzt kapunk utánna :D"


Megállapodás kérdése, a fejpénz általában nincs üsszefüggésben a bérrel. Minél kisebb a jelentkező bérigénye, annál valószínűbb, hogy adott cég felveszi és a cégnek is meghálálja ha a fejvadász minél jobb képességű, de minél kisebb bérigényű embereket küld feléjük. Már több ismerőstől is hallottam, hogy fejvadász sokkal kisebb bért tartott reálisnak, mint amennyiért aztán el tudtak helyezkedni fejvadász nélkül, néhány esetben még a váltás előtti bérnél is kisebbet mondtak nekik.

2015. dec. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Gondolkoztam multiban már, de első sorban maradnék a jelenlegi munkahelyemen."


És milyen a jelenlegi munkahely, egy kis magyar kft nem nagyon fizet nettó háromszáznál többet, és jelentősebb fizuemelést amúgy is csak munkahelyváltással lehet elérni. Szabad kérdeznem, hogy jelenleg mennyit fizetnek? Akár privátba is jöhet!

2015. dec. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Privátban már kaptam 1-2 tippet, de ha bárkinek van tapasztalata, megosztani valója, nyugodtan írja be. :)
2015. dec. 22. 13:19
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

Azért nem biztos, hogy 3 év meló egyetem mellett tényleg felér 3 év tapasztalattal. Hány órában voltál? Hogy ment mellette az egyetem?

a Ha frissen végzett, teljesen junior Msc-s vagy, bruttó 350 ezret bárhol kérhetsz szemrebbenés nélkül. Két év tapasztalattal, multiknál bruttó 450-500, attól függően, hogy mit ad még a cég plusz juttatásként. Legalábbis a környezetemben ezt látom.

2015. dec. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Heti 4-5 nap (amikor belefér az 5, akkor 5, egyébként heti 4 nap volt jellemző).
2015. dec. 22. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!