Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit lehet kezdeni a nagypofájú...

Mit lehet kezdeni a nagypofájú főnökkel?

Figyelt kérdés

Egy gyárban dolgozom, ahol a csoportvezető egy tirpák.

Előttem kb voltak 10en, a 11. is lassan úton van.

Egy ideig tűrtem, aztán megelégeltem, hogy k*anyáz stb, szóval én is elküldtem ahova való :D


Azzal fenyeget, hogy ki leszek rúgva (ő ugyan nem tud, max megszívatni.).


Tehát, lehet ezzel akármit is kezdeni, vagy majd ha felmondok, akkor a következő vagy elviseli, vagy felmond ő is?:D


2015. dec. 22. 19:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Gyárban mégis mit vársz? Te ott az alkalmazott vagy, ő meg a felettesed, ez van.
2015. dec. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

és akkor mi van?:D

nem a kutyája vagyok:D

Ahj te is ilyen tipikus tirpák lehetsz, aki nyel kettőt aztán behúzza a nyakát :D

2015. dec. 22. 19:38
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Ő van olyan helyzetben, hogy ugasson, de látom neked se sokáig terjed a tudomány, hogy ha ilyen lazán tirpákozol. Talán nem gyárban kéne akkor dolgozni, hanem értelmes végzettséggel olyan munkahelyre menni, ahol nem ilyen semmirekellő emberek vannak vezetői pozícióban.
2015. dec. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
Hamar az utcán fogod találni magad.
2015. dec. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Két lehetőséged van.


1. Kussolsz és megmarad a munkahelyed.


2. Járatod a szád, és nincs munkád.


Mivel gyárban dolgozol, gondolom valami szalagmeló, így semmi alapod nincs beszólogatni, könnyen pótolható vagy valamelyik másik biorobottal, van a helyedre 100 másik, így a kutyát nem érdekli a véleményed.

2015. dec. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Rendesen elvégzed a munkádat és nem foglalkozol vele különösebben. Ha nem idegesíted fel magad miatta, hanem közömbös maradsz, akkor nem talál rajtad fogást és békén hagy.
2015. dec. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Az ilyen parasztok tipikusan azok az emberek, akik előtte ott melóztak, velük is így viselkedtek és ezt adják tovább... a melósból lesz általában a legrosszabb főnök. Sz..rd le és dolgozz normálisan. Vedd tudomásul amit mondd, de ne stresszeld magad. Mégis mi lesz ha kirúgat? Bukod a havi 70 ezer forintos karrieredet? Na ugye.
2015. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

Néhány válasz elég undorító. Én is a tanulás és az önfejlesztés, önképzés mellett vagyok, hogy az ember ne egy gyárban melózzon élete végéig, hanem mindig törekedjen a jobbra.


De ettől függetlenül gyárban sem állatok vagy robotok dolgoznak, hanem emberek (akiknek nem ismerjük az élettörténetét, lehet hogy átmenetileg nem találtak jobb munkát és valamiből addig is meg kell élniük), akik nem ilyen bánásmódot érdemelnek.

2015. dec. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszi a hasznos válaszokat :D

Nem érzem, hogy velem lenne a baj, mert nem csak engem, hanem mindenkit oszt (egy csoportvezetőről beszélünk amúgy)


A különbség talán az, hogy nyelnek kettőt, mert ott a család stb.


Hozzá tenném, egyetemen tanulok, és 20 éves vagyok

tehát, nem leszek se hajléktalan, se nem tudom mi.:D


és igen, itt melózott, mielőtt csoportvezető lett :D

2015. dec. 22. 21:01
 10/15 A kérdező kommentje:

70 ért nem viselném el :D

attól kicsit több, de így is necces :D (pedig azt hittel, félév alatt meg lehet szokni..)

2015. dec. 22. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!