Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A felmondást alá kell íratni...

A felmondást alá kell íratni a főnökkel?

Figyelt kérdés

Ha benyújtom a felmondásom, azt el kell fogadtatni, vagy alá kell íratni a főnökömmel?


Vagy csak beadom és kész?



2013. nov. 22. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Velem elakarta játszani a főnököm hogy nem hajlandó elfogadni és aláírni de ez nem így megy, bevittem a HR-re(kötelesek átvenni) ahol kaptam egy átvételi elismervényt és onnan kezdődött a 30 nap felmondási időm amiről értesítették a főnököm.

Ily módon semmi beleszólása nem volt főnökömnek az én felmondásomba, csak közölték vele a tényt hogy felmondtam.

2013. nov. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vetesd át. Én mindig vittem egy eredetit és egy fénymásolatot, a másolatot aláírattam hogy átvették, természetesen dátummal.
2013. nov. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs aki átvegye, akkor ajánlottan (lehetőleg tértivevényesen) add fel a címükre. Ha nem veszik át, akkor is egy idő után "kézbesítettnek" tekinti még a bíróság is.
2013. nov. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én eddig kétszer mondtam fel, de sehol nem kellett semmit írni. Egyszerűen szóltam, hogy nem szeretnék maradni. Az első helyen még próbaidőn voltam, ott már másnap nem mentem, a másodiknál szóltam két hónappal előre, hogy legyen idejük találni valakit a helyemre.
2013. nov. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!