Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Képes vagy örülni annak, hogy...

Képes vagy örülni annak, hogy van munkád, hogy nem kell munkanélkülinek lenni, hogy nem labilis az életed időszakos munkákkal, mert állandó a szerződésed?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Örülök annak, hogy olyan diplomám és tudásom van, amivel el tudok helyezkedni. 3 hét múlva jár le a szerződésem a cégnél, de utána sem félek attól, hogy nem tudnék elhelyezkedni.
2010. márc. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Örülök annak, hogy szellemi szabadfoglalkozásúként mindig volt elég munkám, és soha nem kellett egy munkáltató kényének-kedvének kiszolgáltatnom magam.
2010. márc. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én teljesen mást tapasztalok, mint ti. :-(

Nekem határozott idejű szerződésem van, erre nem lehet alapozni semmit, nem merek előre tervezni, és azok a kollégák, akik állandón vannak, folyamatosan hisztiznek valami miatt, ami hozzátartozik a munkájukhoz.

2010. márc. 24. 00:21
 4/7 anonim ***** válasza:
milyen szakmában vagy ott?
2010. márc. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most fogok diplomázni.
2010. márc. 24. 00:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Pont határozottal lehet tervezni, isz tudod, hogy mikortól szeretnél új melót :) Ahogy írtam, most jár le a szerződésem. Nálunk sem volt könnyű a meló, de mindenki megteszi, amit tud, és haladunk előre. Persze, nem könnyű, ilyenkor panaszkodik is egy sort az ember, de utána folytattuk a melót.

2010. márc. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudod, engem az zavar leginkább, hogy az időszakos dolgozókat mint ha lenéznék, és mi örülünk, hogy van munka, mert meg kell élni, és nem panaszkodunk, voltam munkanélküli is, nagyon rossz, akik meg állandón vannak, olyan, mint ha csak nyűg lenne nekik a munka, és persze jobb fizetést kapnak nálunk. Megpályáztam egy állandó munkát, hátha sikerül, de ez olyan rossz, hogy ha nekik valami rossz, az időszakos kollégákon verik le.
2010. márc. 24. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!