Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen ALKALMI diákmunkát...

Milyen ALKALMI diákmunkát tudnék vállalni?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, az utolsó vizsgámtól kezdve 1 hónap szünetem lesz, mielőtt újra suli lenne. Erre az 1 hónapra egy heti 1-2 alkalmas melót szeretnék vállalni, viszont nem tudom, hogy mit lehetne.

Lány vagyok, de nem bombanő és nem dekoratív, nem tudok magas sarkúban járni, tehát a hosstesskedés nekem nem lenne megfelelő.(Ilyen feltételeket találtam.)

Gyorsétteremben már melóztam... Soha többet! :D

1x volt olyan, hogy mondtam, hogy csak fél évig szeretnék dolgozni suli mellett, hogy a nyaram szabad legyen, és így néztek, hogy mi az hogy csak fél évig??


Szóval alkalmit szeretnék, de olyat, amihez nem kell jól kinézni. :)

Mit tanácsoltok?


Suli mellett most nem kívánok dolgozni! :)


2015. dec. 24. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, már olvastam a kérdésed első nap is, de igazából azért nem válaszoltam, mert nem igazán van ilyen munka, legalábbis én nem tudok ilyent. Hiszen azt írod, heti 1 napot egy hónapig, az összesen 4 nap. De még ha a maximumot nézzük, akkor is 8 nap (heti 2 nap).

Először azt akartam írni, hogy menj el fagyi árusnak, de ott sem lehet azt csinálni, hogy 1 héten csak 1x mész. Igazából a munkáltatók azt szeretik, ha valakire lehet számítani, stabilan megy.

Egy ismerősöm diákmunkába metró újságot osztogatott, de Ő is minden nap ment abban az időben, amíg dolgozott. Szóval passz...

2015. dec. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!