Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » S. O. S Mekis dolgozók! Mi...

S. O. S Mekis dolgozók! Mi lehet a baj az e-trainerrel?

Figyelt kérdés

E-mailben megkaptam az azonosítómat és a hozzá tartozó jelszót. Mind kettőt hiba nélkül írom/másolom be, de újra és újra ugyanazt a hiba üzenetet kapom, miszerint az azonosítóm nem szerepel az adatbázisukban. 9 nappal ezelőtt kaptam az e-mailt, azóta minden nap megpróbálok belépni, de semmi változás.

Kinek szóljak erről, vagy mit csináljak?

Pár napon belül kezdek, szóval sürgős a kérdés! A segítséget köszönöm előre is!



2015. dec. 26. 21:22
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja és, küldtek még az e-mailben egy linket is, hogy "Ha még nem használta az e-tr@inert, akkor a nyitó oldal : *link*"

Ha a linkre kattintok, akkor viszont egy olyan hibaüzenetet ír ki, hogy a weboldal nem elérhető.

2015. dec. 26. 21:31
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt anno, hívd a rendszergazdát: 06 1 329 3380
2015. dec. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a gyors választ!:)
2015. dec. 27. 00:54
 4/4 anonim válasza:
SOS nekem is, most kezdtem csak de kiment a fejemből a weboldal neve,tudnátok egy linket rakni hozzá?Nagyon cikinek érzem megkérdezni a főnökot nem akarok rossz benyomást tenni.Előre is köszi!
2017. jan. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!