Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudok kickstarterrel...

Hogyan tudok kickstarterrel pénzt szerezni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Lehet rossz téma, nem találtam alkalmasabbat, bocs!

1. Mire jó kevés szóban a kickstarter?

2. Ha mondjuk beszeretnék mutatni egy terméket, ahhoz elég egy animáció elősszőr, mert mondjuk a környezetem nem teszi lehetővé, hogy létre hozzam, akkor elég egy animációs videó, vagy kézzel fogható dolog kell hozzá?

3. Magyar állampolgár tud indítani projektet?



2015. dec. 28. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:

1, pénz gyűjtésre, startup elindításához. Pontosabban a közönség összedobja az induláshoz szükséges tőkét.

2, kell hozzá legalább 1 működőképes prototípus.

3, indíthat, de perfekt angoltudás elengedhetetlen illetve a szabályokat se árt átolvasni.

2015. dec. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"1. Mire jó kevés szóban a kickstarter? "


Arra, hogy megvalósulhassanak olyan dolgok, amiket a tőkehiány korlátoz, de ha a potenciális vevőkör tudna róla megvenné, ezért "hitelez" is esetleg cserébe előnyökhöz jut.


"2. Ha mondjuk beszeretnék mutatni egy terméket, ahhoz elég egy animáció elősszőr, mert mondjuk a környezetem nem teszi lehetővé, hogy létre hozzam, akkor elég egy animációs videó, vagy kézzel fogható dolog kell hozzá? "


Az, hogy mi elég a " hitelezők" döntik el:

Ha úgy látod, hogy megbíznak az animációban, jól átgondolt és megfogja őket (azaz fizetnek) akkor elég, ha nem és prototípus(vagy hasonló az ötleted nem ismerete miatt nem tudok pontosabbat írni) csak "nincs kedvem" jellegű(vagy amit erre vezet vissza a potenciális vevő) miatt nem készül el, akkor nem fognak benne bízni, nem veszik meg.


Nincs kedvemre vezetik vissza: Kicsi a lakásom hozzá, feleség/férj/anyukám nem engedi, ....



3.


Szerintem igen, de ezt tőlük kérdezd.

2015. dec. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ment a zöld pacsek! :)))
2015. dec. 28. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2015. dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

1. Ez egy közösségi finanszírozásról szóló oldal, ahol támogathatsz projekteket vagy sajátot hozol létre

2. Kicsit több dolog kell hozzá, de nem feltétlen kell kézzel fogható dolog hozzá. Régóta foglalkozok ezzel, ha bárkinek kérdése van ezzel vagy a közösségi marketinggel, akkor vegye fel velem a kapcsolatot és szívesen segítek.

3. Magyar állampolgár indíthat, csak nem magyarországról, ugyanis nálunk még nem elérhető.

2016. júl. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!