Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csajok, mennyi költőpénzt ad...

Csajok, mennyi költőpénzt ad a pasitok?

Figyelt kérdés

2015. dec. 29. 21:02
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%

Semennyit. Igaz csak 3 hónapja vagyunk együtt, és nem keres túl jól, de mióta összeköltöztünk, kicsit több marad az ő zsebében is, így meg tudja venni ami neki kell. A flancosabb dolgokkal meg én szoktam meglepni, de mindig leb*sz hogy ezt most minek kellett (ilyenkor lövöm be a L'Oréal viccet).


Néha kér pénzt, de akkor is csak apróságokra (elmegy bevásárolni, befizeti a számlákat, stb.), és ritkán költi magára. Egyszer fordult elő, hogy elkérte a kártyám, és meglepett egy szexi rucival (neki!), mire hazaértem.

2015. dec. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
69%
#11 voltam, én vagyok a pasi :D ez kimaradt.
2015. dec. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%
Kéne hogy adjon? Úgy tudom önálló vagyok.
2015. dec. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolattól függ. Ha a közös gyerekeinket neveli, és ezért nem tud dolgozni, akkor nyilván közösen kell megoldani a problémát és egy fizetésből élünk. Ha ebből jut holmi vásárolgatásra anélkül, hogy ez veszélyeztetné a hosszú távú terveinket, akkor mehet az is. Ez kb mindenkinél más, igényektől, fizetéstől, stb függ. Ha nem házasságról van szó, csak induló kapcsolatról, nyilván semennyit, vagy csak közös programokra.
2016. jan. 2. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért a gyermeknevelés viszonylag ritkán tölti ki az egész életét egy nőnek... 2-3 évet otthon van a gyerekkel (akkor van valami pénze, mert kapja a GYES-t), majd utána visszamehet dolgozni, aki akar. Az más tészta, ha valaki nem akar dolgozni, de azt meg nem kell ráfogni a gyereknevelésre.

Kérdezőnek: lehet, hogy ez új lesz, de akad manapság néhány nő, aki pénzt keres, így nincs szüksége költőpénzre. Aki pedig háztartásbeli, az sem kap szerintem fix "költőpénzt", hanem egyeztet a párjával, hogy mire van szüksége, és mi az, amit ebből a költségvetés megenged.

2016. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Orálisért 10 ezret, rendes menetért 20 ezret, análisért 30-at. Ezen felül havi 100-at ad a főzésért, takarításért. Az előző pasim kevesebbet adott, de ő nem szerződőtt kizárólagosra, mellette dolgozhattam másnak is.
2016. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Házasságban az a normális, ha közös a kassza. Ilyenkor, ha a nő nem dolgozik, akkor megtervezik a kiadásokat, és a férfi fizet. Vásárolgatni? Érdekes megfogalmazás.

Alkalmi kapcsolatban természetesen semmit. Csak házasság esetén.

2016. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!