Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kezdő CNC gépgyártástechnológi...

Star Tiger Fighter kérdése:

Kezdő CNC gépgyártástechnológia technikusként, hogyan találhatok állást?

Figyelt kérdés
Tudna valaki segíteni abban, hogy kezdő CNC gépgyártástechnológia technikusként hol kaphatnék állást (Budesten főként) vagy melyek az ezek keresésére alkalmas weboldalak, eszközök.

2016. jan. 6. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Pl. úgy, hogy beírod a Google-ba: CNC technikus állás


Tessék :-)


[link]

2016. jan. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Váu, kösz a semmit!
2016. jan. 7. 11:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmi? A top 3 álláskereső oldal is ott van: jobinfo, profession.hu vagy a workania, de hát te tudod...


"melyek az ezek keresésére alkalmas weboldalak" - erre válaszoltam... na sebaj, legközelebb még ennyire sem töröm magam - tegnap már így is legalább 10 kérdésre nem válaszoltam, - pedig tudtam volna, mert néha komolyan elmegy már az ember kedve a segítéstől a kérdezők miatt.

Látod, itt is milyen sokan törték magukat válaszolni Neked tegnap óta... :-)

2016. jan. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!