Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnék dolgozni a nyáron?

Hogyan tudnék dolgozni a nyáron?

Figyelt kérdés

Elég rossz helyzetben vagyok.

Szeptembertől egyetemre akarok menni. Javítok egy tárgyat és nyelvvizsgázok, mert a tavalyi eredményem nem lett nagyon jó.

Azonban nyáron mindenféleképpen dolgoznom kellene, mert nagy szükségem lesz a pénzre egyetemi éveim alatt.

Azonban tanulói jogviszony nélkül nem vállalhatok diákmunkát.

Van egy érettségim (meg ha minden jól megy közép angol nyelvvizsgám is lesz), de fogalmam sincs hogyan mehetnék ezzel dolgozni és hova nagyjából 3-4 hónapra.

Van olyan munkahely ahol felvesznek egy embert ennyi időre? (nem diákmelósként) Valakinek van valami tapasztalata erről, esetleg ötlete?


2010. márc. 25. 21:05
 1/3 anonim válasza:
csicska melót is vállalj a cél érdekében, nehogy azt hidd, hogy világod lesz...
2010. márc. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezt most nem értem. :S


Nekem mindegy milyen meló, csak fogalmam sincs hol lehetne találni a nyárra (pár hónapra) egyáltalán van-e ilyen lehetőség.

2010. márc. 25. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyat nem nagyon fogsz találni, amihez kell az érettségi.

Esetleg megpróbálkozhatsz olyannal, hogy már most elkezded küldözgetni a környező cégekhez a leveled, hogy a nyári szabadságolások alatt bármilyen helyettesítést vállalsz. Vagy mezőgazdasági idénymunka, ha van a környéketeken.

2010. márc. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!