Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy tesco online bevásárló...

Egy tesco online bevásárló munkatársnak milyen feladatköre van?

Figyelt kérdés
odáig rendben van, hogy ki kell vinni házhoz a megrendelt termékeket, de ezen termékek összekészítése is a feladata, teszem azt raktárból?
2016. jan. 7. 12:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
2016. jan. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
69%

Szia!


A budaörsi tescóban rohangálsz és szeded össze a termékeket :-)

2016. jan. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi 2-es. meg végülis neked is 1-es, mert találatok között volt egy hasonló kérdés, ahol leírták. :)
2016. jan. 7. 13:12
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Első találat első hirdetés.

[link]

2016. jan. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

álláshirdetés az eddig is megvolt, de az nem volt részletezve, hogy az áruösszekészítés az hogyan történik, csak hogy miket kell betartani, figyelemmel kisérni az összekészítés során.

Én úgy képzeltem el, hogy ezt raktárból intézik, de akkor ezek szerint az eladótérben szedik össze a termékeket.

2016. jan. 7. 14:20
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a vásárlóknak vannak elképzelései a raktárról... De az a helyzet, hogy a raktár a vásárlótérhez képest minimális, nem is túl rendezett, a termékek jelentős része alapból kint van. Hiszen többnyire élelmiszerekről beszélünk, amik nagy részét úgysem lehet sokáig raktározni, a tartós cikkeket meg nem szükséges, mert nincs akkora forgalmuk.


Így sokkal hatékonyabb a működés. Ezért van az, hogy amikor a vásárló veri az asztalt, hogy valamit hozzanak ki neki a raktárból, általában nem tudják teljesíteni, mert a raktárban sincs a termék.


Mivel a vásárlótér gyönyörűen el van rendezve, és ott mindig van termék (ha elfogy, és van a raktárban, kitöltik; ha nincs a raktárban, ami jellemzőbb, akkor ideiglenes készlethiány), ezért szaladgálnak a vásárlók között a bevásárlási asszisztensek is.

2016. jan. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy magamtól én is úgy gondoltam, hogy az árufeltöltők/másvalakik összerakják a cumót a raktárban és kiadják szállításra, szóval neked csak futárkodnod kell, de tévedtem.
2016. jan. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

A bevásárlási asszisztens nem szállít ki. Arra ott van a kiszállítási ember.

Én is bevásárlási asszisztens vagyok és nagyon szeretem a munkámat. :)

4 órában dolgozok még csak. De van 6 órás és 8 órás is.

A bevásárlás nem a raktárból történik, mert ott meg sem szabad bontani a dobozokat amikben a termékek vannak, sőt árufeltöltésnél sem lehet megbontani azt a dobozt, ami nem fér ki a polcra. Úgy, hogy a vásárló térben kell neked is össze szedned a megrendelt termékeket. Ugyan úgy mintha saját magadnak vásárolnál be.

Tolsz egy kocsit, 6db zöld láda van benne. Azokba pakolsz. Kapsz a kezedbe egy NPD-t, ilyen érintőképernyős kütyüt. Az írja ki neked, hogy melyik sorba kell menned, hányas polc, melyik termék és abból hány darab kell. Szóval az NPD lényegében mindent kiír megmutat neked.

A vásárlásnál nézni kell, a termék szavatosságát, csomagolását, nem-e sérült, koszos, stb. Gyümölcsöknél, zöldségeknél, húsoknál, sajtoknál meg minden egyébnél, nem-e penészes, nyomódott, stb.

Bevásárolsz, betolod a kocsit ahová kell és ennyi.


Ha még van kérdésed, szívesen válaszolok! :)

2016. jan. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
értem, tehát akkor egy külön ember összekészíti a ládákat, és a kiszállító ember meg bepakolja, ami az övé, és kiviszi?
2016. jan. 11. 09:09
 10/12 anonim válasza:
Igen.
2016. jan. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!