Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnek magannyomozo lenni....

Szeretnek magannyomozo lenni. Szerintetek ez lehetseges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mar reg ota szeretnek maganyomozo lenni,ez az almom :)

De nem tudom hogyan kene megvalositani ezt ... Nem tudnatok segiteni, a kerdeseimben ?

Hogy:

-hogyan kell sajat irodat alakitani ? (azt berelem vagy mi , ill. az mennyibe kerul? )

-milyen tanulonak kell lenni hozza?

-mennyit keres?

-milyen iskolakat kell kijarni?

-utanna hogyan tovann ? (az iskolak utan,amikor kijartad oket )

-ha mar magannyomozo vagyok (tegyuk fel) , akkor a kutyuket pl. poloskakat , azokat meglehet venni egyszeru boltokban is ? Olcson ?


Koszonom-aki normalisan valszol :)



2016. jan. 7. 17:18
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
miert 99% hogy nem lehetne belolem magannyomozo ? :(
2016. jan. 8. 21:42
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Menj el rendőrnek, ott lehet megtanulni ezeket! És feküdj rá az angolra, mert magyarul nincs a témában könyv, de angolul rengeteg van! Ez is egy olyan szakma ahol magadat kell fejleszteni, nincs olyan hogy aládtesznek egy tudást és azzal sikeres leszel.
2016. jan. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

@ 21:42


Azért mert ez nem olyan szakma mint az asztalos, hogy elvégzel egy szakmunkásképzőt és akkor asztalos vagy. Oké tételezzük fel hogy lesz pénzed és megnyitod a magánnyomozó irodádat. De ki fog veled nyomoztatni? Az átlag magyar embernek sokkal alapvetőbb dolgokra sincs pénze, mintsem hogy magánnyomoztasson. Gazdagok meg nem fognak egy ismeretlen önjelölt magánnyomozóhoz menni.

2016. jan. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

[link]


Olvass kicsit utána. A többi válaszon ne is gondolkozz, amíg ki nem olvastál 3-4 témába vágó könyvet.

2016. jan. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Amúgy majd ha kicsit idősebb leszel, és több fogalmad lesz a világról, akkor magadtól is érteni fogod hogy miért teljesen életképtelen ez a vállalkozás amit te tervezel.
2016. jan. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

ertelek,titeket !

Megprobalok minnel jobban hajtani MINDENBOL , csak hogy ezt a celt elerjem . Mert biztos vagyok benne hogy ezt a szakmat AKAROM !

Ez a szakma all hozzam a legeslegkozelebb , a tobbi szakma meg seholse .


(Amugy nem tudom hogy, hogy fogok irodat letrehozni ,netan kiberelni -ha mar szo esett errol-de valahogy csak meglehet oldani )


Nagyon koszonom nektek a normalis valaszokat es a linkeket is ,majd megnezem oket mert nagyon fontos kerdes voltak ezek szamomra ,melyeket feltettem :)

2016. jan. 12. 14:50
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez szíved vágya, akkor tégy úgy valósítsd meg. Viszont legyen egy B terved ha belebuknál az egészbe, akkor se legyél elveszve.
2016. jan. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom szepen !
2016. jan. 13. 15:57
 19/21 judit1010 válasza:
2017. júl. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
70%
A helyedben előbb a helyesírást tanulnám meg (csak sajnos nem igazán tanulható, mert inkább érezni kell, bár valamennyire tanulni is lehet), mert ha egy magánnyomozó hirdetési vagy akármilyen szövege tele van helyesírási hibákkal, az az mutatja, hogy igénytelen az írására, mert ha már nem tud helyesen írni, akkor megkérhetne valakit, aki kijavítja a szövegeit, de ezt nem teszi, tehát igénytelen a saját maga reklámozására, ezáltal valószínűleg igénytelen a munkájára is. Bár ez csak az én véleményem, mások talán nem így vannak vele, de szerintem azok, akiknek jó a helyesírásuk, illetve csak nem szar, azok valamilyen szinten hozzám hasonlóan gondolkodnak ebben a dologban.
2017. aug. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!