Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A paypal számlámra beléptem...

Pisti124 kérdése:

A paypal számlámra beléptem és eltünt a pénzem közel 300. 000-ft mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

#számla #PayPal #eltűnés #eltünt a pénzem
2016. jan. 7. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Jelentsd föl.
2016. jan. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor meg kell nézni a számlatörténetet, hogy vajon mi történt.
2016. jan. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A pénzmozgások naplózva vannak és megtekinthetőek. Az állítólagos pénzed útja is látható. De van egy olyan érzésem, hogy neked nem is volt ott pénzed, csak kaptál egy kamu, vagy félreérthető emailt, ami alapján azt hitted, hogy van pénzed. Tipikus eset amikor az angolul gyengén tudót azzal verik át mások, hogy Paypal invoice-ot küldenek neki, a szerencsétlen meg azt hiszi, hogy azt a pénzt ő kapta. Nem értik az invoice és a bill szavakat, hanem csak azt látják X euró van odaírva, és örülnek, hogy az övék, holott egyáltalán nem...... Valami ilyesmi lehet a kérdés hátterében is.
2016. jan. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
a ppről nem tűnik el pénz nyom nélkül...
2016. jan. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkitől,a számlatörténetbe is megvan a pénz csak magán a számlámon nincs valamiért lenullázódott.

Egyik nap megvolt a másik nap meg viszont eltűnt.

Ja és nem emailt kaptam hogy jött a számlámra pénz és azt hittem hogy jött közbe meg nem mint ahogy az egyik válaszoló is írta.

Eladtam egy két dolgot és az után kaptam pénzt.

Csak annyi a különbség hogy most már mivel most business felhasználó vagyok és megváltozott a felület.És ahol írta nekem eddig a pénzt ott nullán van,a profilomba ha pedig bele megyek akkor ott megvan úgy látom a pénz de viszont onnan nem lehet a számlámra elküldeni.De még várok pár hetet mert mivel első eladásom elvileg 21 napig nem is enged pénzmozgást a számlámra biztonsági okokból.

Úgy hogy most várok egyenlőre.

2016. jan. 11. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!