Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Üdv! Mi a véleményetek a...

Üdv! Mi a véleményetek a Tiroli álláskeresőről. Valóban korektek és megbizhatóak?

Figyelt kérdés

Hálás lennék akinek vannak személyes tapasztalatai ha leirná azokat.

Milyen kérdéseket tudnák felteni egy munkaközvetitő irodának? Tippeket, ötleteket kérek.



2016. jan. 8. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon óvatosan, az ilyen külföldimunka-közvetítő cégek között nagyon sok a szélhámos. Ha nem is kamu az állás, amit kínálnak, lehet sok rejtett költség, vagy megeshet, hogy kiérkezve teljesen mást tapasztalsz, mint amiben megegyeztetek...


Én inkább azt javaslom, hogy gyűjts elegendő kezdőtőkét ahhoz, hogy ellegyél munka nélkül az első időkben, és csak kint kezdj el munkát keresni.


Én ezt tanultam meg leghamarabb a kinti létről: csak az biztos, amit magadnak intézel.

2016. jan. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom mondani, amit az előttem lévő írt, Tirolba nagyon sok munkavállalót keresnek, legfőképpen a vendéglátás területére, így célszerű magadnak intézni.
2016. jan. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!