Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy jutok el a Fürge Diák...

Hogy jutok el a Fürge Diák Irodájába Szegeden?

Figyelt kérdés

2016. jan. 8. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Google térkép?


[link]

2016. jan. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Na, még egyszer:

beírod a térképen, hogy fürge diák, Szeged, s ha kinagyítod, akkor még a tömegközlekedés is meglesz :-)

[link]

2016. jan. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt esetleg tudjátok hogy hol kell felmenni, hol van lépcsőház ilyesmi? Mert valami I. emelet 20. ajtót kell keresnem.
2016. jan. 8. 14:03
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne már, ennyire nem lehetsz elveszett ember... Ha első emelet, akkor nyilván ki van írva a kapura (kaputelefon, stb.), hogy Fürge Diák.
2016. jan. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Már ne haragudj, de te ezen a képen látod hogy hol kell felmenni, hol van kaputelefon vagy akármi?


[link]

2016. jan. 8. 14:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ott van személyesen nyilván látod. A google mapes képek lehetnek több évesek is.
2016. jan. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

1,2,4 vagyok és most már "elgurult a gyógyszerem"...


Kedves kérdező, hogy a búbánatba akarsz Te BÁRMILYEN HELYEN dolgozni, ha arra nem vagy képes, hogy egy adott házban megtaláld az I emelet 20-at? Esetleg arra gondoltál már, hogy felírod a tel. számot és ha nem tudsz bemenni, akkor felhívod őket, pl?


Ha azt mondják Neked egy kis közértben, hogy menj el, töltsd fel a szárazárunál a tésztákat, akkor meg fogod kérdezni egy kis közértben, hogy hol van a tészta és megkéred, hogy vezessenek oda hozzá? Hát komolyan... kivagyok...


Vagy betesznek egy Tesco-ba és ott megkérdezi Tőled egy vevő, hogy hol van a játékosztály, akkor keresel egy kollégát, aki majd odavezet a játékosztályhoz a vevővel együtt?


Esetleg jelentkezni ne menjek el helyetted?

2016. jan. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Bezzeg a pénz, karrier, egyetem, az igen, az szerepel a keresőszavaknál. Most komoly, hogy egyetemista vagy?
2016. jan. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jelentettelek, illetve írtam a vezetőségnek, remelhetoleg kizárnak téged ip-címestül mindenestül.
2016. jan. 8. 18:04
 10/10 anonim ***** válasza:

Tényleg? Hűha, most nagyon megijedtem :D És mégis mit jelentettél? :D


Sértegettelek? Trágár szavakat használtam vagy mégis mit?

Áruld már el, hogy az alább felsoroltak közül melyiket szegtem meg?

Ez a válasz trágár

Ez a válasz provokatív, a válaszadó csak veszekedni akar

Ez a válasz rasszista

Ez a válaszadó értelmetlen dolgokat ír

Ez a válasz egy hirdetés

Ez a válasz más szempontból problémás


Azért, mert nem tetszik a segítésem módja?


Azért nem írtam meg pontosan, hogy hogyan kell oda menni, mert sokan nem tudják, hogy a google térképen van útvonaltervező, van tömegközlekedés jelölése, stb,


Ezen kívül ha mindig mindenki az orrod alá tol mindent, akkor soha az életben nem leszel képes önállóan megtalálni egy lépcsőházat, egy első emeletet.


Mindenesetre az azért feltűnhetne, hogy rajtam kívül mindössze egyetlen ember vette a fáradságot, hogy válaszoljon - szóval olyan túl sokan nem siettek a segítségedre...

Nem is csodálom, mert ahelyett, hogy megköszönnék a kérdezők a segítséget, ehelyett lehordják még a normális válaszokat is.


Ma már legalább 10 kérdésre nem válaszoltam, pedig tudtam volna, de elveszitek az ember kedvét a segítéstől.

2016. jan. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!