Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Volt már veletek olyan hogy...

Volt már veletek olyan hogy azért nem jelentkeztetek egy állásra mert több mint 200 kilométert kellett volna utazni az interjúra?

Figyelt kérdés
Vannak álláshirdetések amikre jelentkezhetnék, de sajnos ha behívnának se hiszem, hogy 5%-nál több esélyem lenne hogy felvegyenek. Ezért csak arra a néhány állásra jelentkezek, ahol alig van jelentkezési feltétel és kb 30% esélyem lenne ha behívnának, de oda meg túl sok lesz a jelentkező :/

2016. jan. 8. 17:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%

Nem értem, van valami esély-kalkulátor, aminek megmondod a paramétereidet, és az adott állásra kiszámolja a behívásod esélyét?


Azt sem értem, hogy miből fakad az a kérdés, hogy érdemes lenne-e 200 km-t utazni az interjúra. Mégpedig azért nem értem, mert általában az interjú nem szokott túl távol esni a munkabégzés helyszínétől. Szóval nem érdemes elmenn az interjúra, mert pl. hogy járnál be dolgozni?

2016. jan. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Úgy járnék be, hogy kivennék egy szobát az adott városba, ha már megvan az állás.
2016. jan. 8. 18:11
 3/18 anonim ***** válasza:
30%

nézd, ha megfelelő a végzettséged és a tapasztalatod, vagyis keresett szakember vagy, akkor kérd nyugodtan, hogy fizessék ki az útiköltségedet!


ha nem ez a helyzet, akkor felesleges 200 km-re utazni

2016. jan. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A szakmám telített, tapasztalat nincs, nyelvtudással nem tudok kitűnni, itt helyben elhelyezkedni meg teljesen esélytelen.
2016. jan. 8. 18:39
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
mi a szakmád?
2016. jan. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
És hol laksz?
2016. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Közgazdász, Nyíregyháza
2016. jan. 8. 19:23
 8/18 anonim ***** válasza:
60%
nyelvtudás mi és milyen szintű?
2016. jan. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
angol, közép
2016. jan. 8. 19:34
 10/18 anonim ***** válasza:
60%

az necces...én a helyedben megpróbálnék valami adminisztratív pozíciót pl asszisztens a helyi gyárakban


[link]

2016. jan. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!