Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Villamosmérnök kezdőfizetés?

Villamosmérnök kezdőfizetés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most végzek az egyetemen és jövő héten megyek állásinterjúra egy autóipari céghez beágyazott fejlesztőmérnöki pozícióra. A következő paraméterekkel rendelkezem:

- MSc villamosmérnöki diploma BME-ről, beágyazott rendszerek szakirány

- 1 éves gyakornoki tapasztalat autóipari multiknál (hardvertervezés, beágyazott sw, beágyazott operációs rendszerek, jártasság elektromos és emc tesztekben, Widows Forms alkalmazások írása)

- Középfokú angol nyelvvizsga

- ECDL összes modul

- Linux tapasztalat

- Altium, Matlab, Simulinkismerete

- C, C++ C#, Assembly, Java programnyelvek aktív használata (tapasztalat Android, Windows forms fejlesztésekben)

- Továbbá rendelkezem technikusi végzettséggel is még egyetem előttről, ez nem tudom mennyire számít.

Szerintetek mekkora kezdőfizetésre számíthatok?



2016. jan. 9. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Én bruttó 350-et alá semmiképp sem mennék, de azért kérdés, hogy a nyelvvizsgáról csak papírod van-e vagy aktív nyelvtudás.
2016. jan. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Bruttó 450 ezer minimum, nem adnám nettó 300 alá ilyen referenciával semmiképpen. Reméljük az angolod nem csak papír hanem nyelvtudás.
2016. jan. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Ha használható az angolod, akkor minimum nettó 300.
2016. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az angolt aktívan használom, azzal nem lesz gond.
2016. jan. 10. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!