Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki most 2016 - 17 ben ki...

Norbi-5 kérdése:

Aki most 2016 - 17 ben ki tanul Autó szerelőnek kb mennyit fog keresni? És igy átlagban egy Autószerelő mennyit keres? Meg éri Autószerelő nek lenni?

Figyelt kérdés
2016. jan. 11. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szereted, amit csinálsz, abban általában jó vagy... tehát ez nagyrészt rajatad múlik...a piac szinte minden szolgáltatással tele van, de autószerelőre mindig szükség van! Ha alkalmazott leszel, akkor max külfüldön érdemes. Ha csak abból indulok ki, hogy egy műkörmös 200-300 körül megkeres( és ez nem is egy létfontosságú dolog), akkor nem rossz.
2016. jan. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És ithol, Budapesten kb mennyit keres egy Autószerelő???

mondjuk ha annyit keres kb mint egy gyárban dolgozó, akkor szerintem nem nagyon éri meg annak ki tanulni

szerintetek??

2016. jan. 12. 16:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak a pénz miatt akarsz autószerelő lenni, akkor hagyd a francba...
2016. jan. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tetszik nekem ez a szakma, és az autókat is szeretem, (szerelgetni, stb)

de a pénz is egy lényegesen fő dolog

2016. jan. 15. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!