Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha hármas lett a diplomám az...

Ha hármas lett a diplomám az szívás?

Figyelt kérdés
Láttam már olyan álláspályázatot, ahol oda volt írva, hogy követelmény a minimum négyes diploma. Vannak helyek ahol a jelentkezéskor meg kell adni az oklevél minősítését és sokszor kérik a fénymásolatokat is. Néha állásinterjún is rákérdeznek.

2016. jan. 11. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Az nem mindegy, hogy milyen szakra jartal...
2016. jan. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg pályakezdő vagy addig okozhat problémát. Később kutyát nem fog érdekelni.
2016. jan. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha valahhova azért nem vesznek fel, mert hármas a diplomád négyes helyett,, az annyit is ér nagyrészt. Bár nyilván nem mndegy, hogy turizmuson szereztél hármast vagy jogon/orvosin.
2016. jan. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy pályakezdőnél azért sokat számít. Ugyanis kb. semmi másból nem tud ítélni az első munkaadó, csak ebből.
2016. jan. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem is hármas lett a mesterdiplomám

de sehol nem kérdezték meg eddig hanyas lett (még csak be sem kellett mutatni)

de volt, hogy belementünk szakmai kérdésekbe, és megdicsértek, hogy képben vagyok :)

de valahol sajnos tényleg nézik, de ezzel nem értem, mert láttam már olyat, hogy vki jeles diplomával kb semmit sem tudok megcsinálni, vagy pl nem tudta megtanulni a szakma specifikus programjait vagy ilyesmi, a 3as tanuló meg szépen megtanulta

2016. jan. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!