Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföld? Melyik országban...

Külföld? Melyik országban lenne a legjobb nekem munkát vállalnom?

Figyelt kérdés

25 vagyok. Magyarországon nem boldugolok. Egyszerűen képtelen vagyok pénzt félretenni.

120at keresek havonta. Külön albiban élek barátnőmmel, épp hogy csak evickélünk.

Németül alap szinten vagyok, angolul nemigazán tudok.

Talán most van még lehetőségem hogy kezembe vegyem az életem és valamit kezdjek ezzel.

Szakmám nincs. De konyhai kisegítőként, mekis dolgozóként ilyesmi simán e tudnám képzelni magam.

Elegem van magyarországból, a komor bús, mindenért síró emberekből.

Gondoltam Londonra, vagy németország, talán austria bárhova. De egy pillanatig new york is bevillant.

Valami nagyváros ahol van nyüzsgés, van élet, lehet csajozni (igen egyedül mennék, a kapcsolatomban már nem annyira érzem jol magam)

kérdés hogy ha felteszek mindent egy külföldi melóra, vajon később nem bánom-e meg.

max 2 száz ezer kezdőtőkém lenne, amit az utolsó fizujaim félratevéséből tudnék talán összekapni.

(nyilvan amerika így kilőve, ahhoz más pénzforrás kéne)



2016. jan. 13. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Egyikben elkezded amelyiket szimpatikusnak gondolod, aztán ha utazgatás közben jobbat találsz akkor tudsz változtatni. Ha angol nyelvű országban kezded, akkor később könnyen mész Amerikába vagy Ausztráliába is, hisz munka közben rádragad az angol. Mert az is egy előny ha az adott országban nincs hideg télen.

Hallgass a megérzésedre és amelyik egy pici ok miatt is nem szimpatikus, oda ne feltétlenül menj. Ha már lúd akkor legyen kövér.

2016. jan. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
New York, álmodik a nyomor. Nagyon félre vagy tájolva, mert az USA-ba nem engednek be minden jöttment senkit hogy éhbérért mosogathasson. Nagyon szigorú feltételek vannak hogy ki kaphat zöldkártyát. Amúgy a kérdésedre válaszolva konzultálj Sas Balázzsal. :D
2016. jan. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

tuti ő az...:D


eleged van a komor, bús, mindenért síró emberekből?

szerintem pont te is közéjük tartozol...ahelyett, hogy dolgoznál :D ha nem tudsz félrerakni, akkor mégis hogy sikerült 200ezret? :D barátnőd mért nem dolgozik? ha dolgozna, akkor nem vágna csődbe az albérlet és az alapvető megélhetés...

2016. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszi a semmit. Igazi parasztok vagytok mar bocs. Irigyellek h semmi gondotok nincs es nem naprol napra éltek. ...szánalmas. torlom is a kerdest.
2016. jan. 13. 20:25
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Te figyelj mar, ott a kezedben a vilag legnagyobb informacioforrasa, a XXI. szazadban elsz, es benyogod hogy te elmennel az USAba mekisnek?


Ez olyan szintu tudatlansagrol arulkodik hogy az szinte faj.


Egyebkent meg rossz hirem van: szakma nelkul, nyelvtudas nelkul nyugaton is pont ugyanugy marol holnapra fogsz elni mint most Magyarorszagon.


Talan ha sporolos vagy akkor egy kicsit stabilabb lesz a dolog. talan osszegyujtesz egy kis penzt. De nem fogsz utazgatni, nem lesz meno autod, nem lesz az eletben sem lakasod (sok egy komolyabb alberleted sem, mert eleve a berleti dij magasabb lenne mint a teljes havi netto fizetesed)


Mi a lehetoseged: szakmat tanulni, olyasmit tudni amiert hajlandok penzt is fizetni. Ha igy maradsz ahogy vagy meg 50 evesen is pont ugyanigy fogsz elni mint ma. Hacsak nem szarabbul.

2016. jan. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Münchenben élek


írj, ha gondolod

2016. jan. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
München tipikusan az a varos ahol a ~650 euros kezdotokejevel hipp-hopp boldogulni fog...
2016. jan. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kérdező, de aki ilyen szintű tudatlansággal akar neki vágni az ismeretlennek mint te, az ne várjon már pozitív visszajelzést.
2016. jan. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hát ezt neked kell eldönteni, én Londonba mentem annak ellenére hogy mindenki le akart beszélni, mert qrva drága. Az is volt, egy kis lyukban laktam, xar munka stb... Fél év után hazajöttem, de azért mert kint rájöttem mit is akarok dolgozni igazán, és ezért itthon tanulok.


Szóval London atomdrága, és ne számíts albérletre, 5-6 emberrel kell együtt élned és szobát fogsz bérelni 300-600 fontért, az utazás 60 font buszra ~130 metró+busz, a minimálbér 900 font körül. És még nem kajáltál meg nem szórakoztál. Egy diszkó belépő egy nagyon alacsony szintű magyar diszkóba kint 20 font.

2016. jan. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jah és Amerikába csak úgy bekerülni nem lehet. Vagyis még pár éve nagyon nehéz volt, zöld kártyát szerezni stb... ezért általában azt csinálták hogy elvettek egy amerikait hogy megkaphassák az állampolgárságot. De vigyázz a csajozással kint, mert ott még asszonytartás is van a gyerektartás mellett ;) És az a pereskedés országa
2016. jan. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!