Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan készüljek munka felvéte...

Hogyan készüljek munka felvételi elbeszélgetésre?

Figyelt kérdés
Már a 4. gyárban próbáltam elhelyezkedni,sajnos sikertelenül. Még 3 munkahely van kilátásban,de félek,hogy megint megbukok az elbeszélgetésen. utolsó munkahelyemről kérdeznek,hogy miért rúgtak ki,gondolom,azt nem mondhatom,hogy azért,mert ment a hasam két napig,meg egyszer véletlenül rossz buszra szálltam fel,ezért nem tudtam bemenni dolgozni,inkább azt szoktam mondani,hogy leépítés volt,vagy azt,hogy nem tudom. Megkérdezik,hogy mennyi volt a fizetésem,ha igazat mondom 150000ft,ha hazudok 75000ft,úgy látom egyik sem jó. Ja meg megkérdezik,hogy mit csináltam az utolsó két munkahelyen? Egyik cégnél elmondtam részletesen,hogy karosszéria lemezeket préseltem,meg milyen hibákra kellett figyelnem,és milyen mérőműszereket használtam. Akkor is megbuktam az elbeszélgetésen. Mégis hogyan készüljek? mi alapján döntenek?

#állásinterjú #munkahelyi felvételhez elbeszélgetés
2016. jan. 17. 00:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!