Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kell tennem ha rendőr...

Mit kell tennem ha rendőr szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Idén szeptemberben kezdem el az erdészeti és vadgazdálkodási technikus képzőt(erdész,vadőr szakmát ad),ez egy 5 éves,éretségit adó iskola.Ám de mostanába inkább a rendőrség felé húz a szívem.(Egyébként lány vagyok.) Milyen lehetőségeim vannak ha befejezem a vadőr sulit és még akkor is a rendőrség vonzóbb lessz?

Egyébként nem mondhatni hogy egy jó fizikumú lány vagyok,erősnek erős vagyok az tény,de enyhén súlproblémákkal küzdök,és nem nagyon megy nekem pl:a futás,kötélmászás,szekrényugrás.

És nem olyan beosztásra gondolok hogy irodai,hanem aki trafipaxozik,ha riasztják a rendőrséget ő megy ki,razziákat tart,igazoltat,és a tüntetéseknél is ott van.



2014. ápr. 22. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyél sok fánkot.
2014. ápr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jelentkezni kell valamelyik rendőr-főkapitányság személyzeti osztályán. Ott elmondják a lehetőségeket. El kell végezni a rendőrszakközépiskolát, vagy rendőrtiszti főiskolát. Előtte orvosi vizsgálaton kell részt venni. Ha elkezdesz edzeni és futni, leadod hamar a súlyfelesleget, edzett leszel. Egy rendőrnek jó fizikai állapotban kell lenni.
2014. ápr. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gkol1 válasza:

Na elvégezted az érettségit utána jelentkezel rendőrszakközépbe Pl. MRSZKI,ADY LIGET stb. van még kettő vagy elmész ha 4.fölötti atlagod van és ha közben csinálnál egy nyelvvizsgát az nagyon jó mert az plusz pont NKE regen RTF felvin megtalálsz mindent ide nem lesz egyszerű bekerüli. Mindkét esteben át kell esni az alkalmassági vizsgálatokon. Kemény fizikai teszt 2 Km. futás fekvő felülés stb. nem támagásból de ha komolyan gondolod kezdj el edzeni keményen ha nem akarsz elvérezni.

Orvosi szinte mindent megnéznek itt is baj a súlyod testtömeg index miatt + pszihológia ez sem egyszerű.

2014. máj. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!