Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Piacképes diplomával (orvostud...

Piacképes diplomával (orvostudományok) Ausztria, Németország területén milyen fizetésekre lehet számítani pályakezdőként?

Figyelt kérdés

Orvostudományok alatt nem orvos végzettséget értek, hanem egyéb kutatói állásokat (pl. molekuláris biológus, vegyész, stb.). Próbáltam utánalesni, ám egyetlen hírdetésben sem találtam feltűntetve a gehalt -ot!

Előre köszönöm a tájékoztató jellegű válaszokat. :)



2016. jan. 18. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Akkor most milyen diplomával? Orvosi, vegyész vagy biológus?
2016. jan. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ahogy említettem, nem orvos végzettség. Ilyen kutatási projektekre különböző végzettségű személyek is jelentkezhetnek, de ha definiálni kellene a szakmákat, akkor lehet vegyész és molekuláris biológus egyaránt!
2016. jan. 18. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!