Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi esély van visszajutni...

Mennyi esély van visszajutni a közigazgatásba, ha most máshová mennék dolgozni?

Figyelt kérdés

2016. jan. 20. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, most akarnak ott jelentősen leépíteni, de ha még a végzettségedet sem árulod el, akkor nehéz lesz válaszolni
2016. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj visszamenni. Örülj ha a versenyszférában el tudtál helyezkedni. Sajnos saját családi tapasztalatból mondom, hogy ha egyszer a közigazgatásból kikerülsz (leépítés stb) akkor a versenyszférában sokszor úgy tekintik azt az időt mintha nem is lenne. :(
2016. jan. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1# nem tudom mért fontos a végzettség kérdéshez semmi köze

(pénzügyi ügyintéző)


2# Igen, de közigazgatásban úgy van hogy x időnként nő a fizu egy 10essel nem?

Mondjuk ha tegyük fel most eltudnék helyezkedni tegyük fel mondjuk 20-40ezerrel többért később meg már a közigazgatásban keresnék többel nem?

2016. jan. 20. 18:12
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A közigazgatásban a minimálbért súrolják a bérek. Diplomával és nyelvvizsgával 120 ezret keres egy pályakezdő. Elég sok évnek kell eltelnie, hogy a versenyszférában rosszabbul keress. És azért azt se feledjük, hogy a versenyszférában sem fix a fizetés, nőhet is, illetve jobb ajánlat esetén lehet váltani.
2016. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Máv felé gondolkodom, ugye ott a pénz több, és anyám neve már így is platina itt új szintre emelkedne XD
2016. jan. 20. 19:03
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"2# Igen, de közigazgatásban úgy van hogy x

időnként nő a fizu egy 10essel nem?"


Versenyszférában meg többel... Sose éri utol a közszféra, hacsak nem valami magasabb rangú állami vezető vagy!

2016. jan. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát az sajnos sosem leszek.

Köszönöm a válaszokat!

2016. jan. 21. 10:29
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Nem nő X évenként 10 ezerrel. Fixen biztosan nem. Maximum ha a főnököd előterjeszt előléptetésre és mondjuk munkatársból főmunkatárssá. Barátnőm lassan 5 év a földhivatalnál van és ugyan úgy a 120 ezret keres a kezdetektől. Én a versenyszférában 4 év alatt közel megdupláztam a fizetésem mértékét.
2016. jan. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én azt hittem az automatikusan történik, wow most egy világ omlott össze bennem
2016. jan. 21. 17:07
 10/11 anonim ***** válasza:

Közigazgatásban dolgozom szakirányú diplomával 4 éve. Kormánytisztviselő vagyok. A nettó bérem a nettó 105.000ft-ról még sosem mozdult el.


Innen menekülni kell, nem idejönni.

2016. jan. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!