Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csinálnátok, ha megnyernét...

Mit csinálnátok, ha megnyernétek a Lottót? Mit kezdenétek az összeggel?

Figyelt kérdés
Én 2 éven belül szinte biztosan kiköltöznék Amerikába vagy Kanadába.
2016. jan. 23. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Én csak elköltöznék otthonról, vennék magamnak néhány jó nagy házat, meg néhány lakást, amit bérbe adnék. Ennyi.
2016. jan. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Én nem mennék sehova, betenném a bankba, felvenném havonta a kamatok felét és élnék mint Marci Hevesen. Ugyanis még az az összeg és többmillió lenne havonta, az pedig pont elég, hogy az ember kényelmesen éljen és azt csinálja, amit szeret anélkül, hogy kockázatot vállalna.
2016. jan. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én első sorban képezném magam belőle, mivel jelenleg nem tudok egy idegennyelvet sem alapfoknál jobban, viszont érdekelnének, csak jelen pillanatban nincs arra forrás, hogy tanárhoz/tanfolyamra elmenjek.


ezen felül vennék magamnak egy autót és egy csendes faluban egy házat, felújítanám, és élnék nyugodtan a maradékból, esetleg keresném a lehetőséget, mibe lenne érdemes befektetni, amit jól is és szívesen is csinálnék.

2016. jan. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Most 1500 millió az ötöslottó.


Én 100 millióból "bevásárolnék", 50-60 körül vennék egy házat, vennék egy használt sportautót max. 10 millióért a hétvégére és egy új normál, használati középkategóriát szintén max 10-ért. A maradékot meg elkölteném még olyasmire, ami most hiányzik vag ynem engedhettem meg magamnak soha, nyaralnék egy 3-4 hetet egy szép helyen, ruhákat csináltatnék méretre, stb... Illetve amíg nem lesz bevételi forrásom a maradékot felélném, elvileg 1-2 évre elég lenne.


200-250 millióból építenék egy társasházat csupa apró lakással BP-en kifejezetten fiataloknak, talán a földszinten pár száz nm-t még ki is építenék közösségi helységeknek, hogy vonzóbb legyen a bérlemény. Nem luxuslakások lennének, hanem pesti viszonylatban megfizethető áru kis garzonok korrektül felszerelve.


150-200 milliót min. egy évre jegelnék, majd ha találtam egy jó lehetőséget indítanék belőle valami vállalkozást, mert tudom, hogy kb. 9-12 hónap után már nagyon unatkoznék, addigra a hócipőm tele lenne már a sok "lazítással".


500 milliót befektetnék nagy, lehetőleg külföldi befektetési alapokba, alacsony kockázatú befektetésekbe.


500 milliót pedig elraknék SOS vésztartaléknak bankba.

2016. jan. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ènis biztos vennèk egy hàzat,egy autót,meg egy nyaralót valamelyik holtág partján,a többit meg úgy használnám fel,hogy soha a b.ü.d.ö.s èletbe ne keljen dolgoznom 10 percet se!
2016. jan. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Betenni bankba? :D Jézus. Annál már az is jobb, ha kiállok az erkélyre, kezemben a pénzhalommal, és ráfújok.
2016. jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért?
2016. jan. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
amúgy én is egy részét betenném a bankba...csak Svájcban
2016. jan. 23. 15:46
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

# 6


Az én bankom jelenleg 1 éves lekötésre fix 3%-os kamatot ad.


Az 1500 milliónál 45 millió ft évente (minusz adó).


ha fújom a pénzt az erkélyen egy évig akkor 45 millióval több lesz szilveszterre?

2016. jan. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én kapásból elköltenék vagy 100 millát...

Hitelek visszafizetése, új ház vétele, jenlegi felújítása.

Cuccokat vennék tv, gép, kocsi, medence.


Én Usába semmi pénzért nem költöznék, nincs egészség biztosítás az emberek hülyék, ha rossz helyen vagy lelőnek áhh... (Még eu-ban sem mozognék terroristák miatt (lehet túl reagálom de akkor sem mennék most sehova)


Inkább maradnék itthon, mert akár milyen csak a szülőhazám ez a lángoktól ölelt kis ország.

2016. jan. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!