Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthon kereshetek pénzt...

Otthon kereshetek pénzt hegesztéssel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Otthoni munkán gondolkozom így iskola melett (idén végzek hegesztő szakmán) és szeretnék némi pénzt keresni (közben gyakorolni) úgy hogy valamit / valamiket "gyártani" egy kisebb bevont elektródás ívhegesztővel. Ha tudtok valami ötletet vagy megoldást ilyenre, vagy van tapasztalatotok, légyszi osszátok meg velem. Van műhelyem is. A válaszokat előre is köszönöm! :)

2016. jan. 24. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Mit takar az a szakma hogy hegesztő?
2016. jan. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze. Én is sokszor szoktam hegesztetni.
2016. jan. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Suliba 4 féle hegesztést tanulnk (Bevont elektródás, Huzalelektródás, Láng, és Wolframelektródás hegesztést) de nekem itthon csak bevont elektródás ívhegesztőm van. Azt sokmindenre alkalmazhatom, de nemtudtok valami ötletet amivel pénzt is lehet keresni?
2016. jan. 24. 11:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem irtam, hogy sokszor szoktam hegesztetni? Természetesen azt meg is fizetem!
2016. jan. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%

Az alábbi nehézségek adódnak ezzel:


- Hogyan reklámozod magad? Ha hivatalosan szeretnéd csinálni, akkor adózni is kell belőle. Mondjuk ez a probléma lehet megoldódik mivel úgy emlékszem csak évi 600ezer forint felett szükséges. Biztos meg lehetne oldani feketén.


- Miket akarsz hegeszteni? Komplett, komoly dolgokat nem tudsz, mivel honnan szerzed be az alapanyagot? És általában nem csak hegeszteni kell valamit, sokszor hajlítani, marni, stb. Írtad hogy van műhelyed, nem tudom milyen bonyolultságig tudnál alkatrészeket vállalni.


Esélyesebb ha valahogy elterjed a körben hogy jó hegesztő vagy, és "szóbeszéd" alapján téged hívnak kisebb javítási melókhoz.


De már akkor is jó vagy ha otthon csak hegesztgetsz, és gyakorolsz. Ha végzel a sulival a hegesztőket úgyis keresik :)


ui: sima v-vel és á-val kell írni, volfrámelektródás ívhegesztés. (a W a volfrám vegyjele)

2016. jan. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20%
Én kísérletezgetni szoktam, megvalósítom az ötleteimet, és ha kész van valami, de nekem már nem kell, mert van jobb ötletem, akkor meghirdetem. Ne gondolj nagy dolgokra, molnárkocsi, bringautánfutó, polcvázak, ilyesmi.
2016. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!