Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek van olyan piac...

Énazazén kérdése:

Szerintetek van olyan piac ami még telítetlen? Vagy szerintetek mi az amibe bele lehetne kezdeni még vállalkozás szinten?

Figyelt kérdés

Ha azt akarod írni hogy szerinted meg fogom vagy fogja mondani vki hogy mi lenne a jó akkor ne is írj, mert az nem érdekel, de valószínűleg téged se hogy nem kezdtél bele még... meg hogy ennyiért meg annyiért megmondom..

Értelmes emberektől várom a választ, egy beszélgetésre.

Ki mire vállalkozna meg ilyenek.:)



2016. jan. 25. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs igazán telített piac, mindegyiken van valamilyen rés (pl hogy jobban lehet csinálni, mint előtte).
2016. jan. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azét a légiutas szállítás, és az internetszolgáltató piac viszonylag telített :D

Persze lehet ott is min javítani, de nagyon magas a bekerülési költség, ezért valószínűleg nem nagyon piszkálják meg őket a közeljövőben. Igazából azt szoktam mondani, hogy a piac eléggé nagy, csak kreatívnak kell lenni és ügyesnek.


Azt pedig ne vedd b, hogy az embereknek nincs pénze. Dolgoztam szórakozóhelyen, illetve teszkóban pénztárosként, és főleg az utóbbinál láttam, hogy irdatlan nagy lóvét hagynak ott egy egy bevásárlásnál az emberek. Szóval pénz az van, csak még ok nincs hogy nálad költsék el, csak hát ezt neked kell kitalálni hogy mi legyen, aztán pedig marketinggel meggyőzni az embereket.

Ennyi a történet

2016. máj. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!