Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van lehetőség valahogy megnézn...

Van lehetőség valahogy megnézni egy videóban, hogy mit kell csinálni egy munkakörben? (Akár 8 órás videó)

Figyelt kérdés
nem baj ha angol nyelvű, de szeretnék felkészítő videókat arra, hogy mit csinál pl. egy közgazdász teljes munkaidőben a munkahelyen, hogyan készít riportot (már ha beletartozik a munkakörébe) Fizetős videó is érdekel. Egyszerűen nem értem, hogy ilyen videók miért nincsenek, én 8 órán keresztül végignézném, mert már annyiszor voltam feszült amikor új munkahelyre mentem, önálló munkavégzést várnak az első órában, nincsenek rossz készségeim, de ez szerintem stressz nélkül lehetetlen. Szeretném magabiztosan érezni magam, amikor újra megjelenek egy új munkahelyen. Egyébként komolyan mondom az önálló munkavégzés alatt azt várták, hogy a jelszót is magamtól találjam ki, amivel be lehetett lépni arra a felületre amit a cég használ.

2016. jan. 26. 10:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyrészt a munkaerőpiacon nincs olyan, hogy közgazdász (állami szférában, kutatási szektorban esetleg), inkább ennek különböző területi vannak, ami lehet pénzügy, controlling, sales, logisztika stb... És olyan riportot sem nagyon tudna mutatni senki, ami neked fixen segíteni fog, minden egyes cégnél más és más feladatok vannak, még teljesen azonos tevékenységi körben is. Az önálló munkavégzés a logikus gondolkozásban rejlik, riportokat, statisztikákat így tudsz készíteni, és sokszor van, hogy teljesen magadtól kell rájönni. Ilyen területen alap, hogy az excelt magabiztosan kezeld, és legalább középhaladó szinten (azaz nem elég a sum meg a % számítás). Ezt pl tudod magad is gyakorolni. Amit meg nem, azt kérdezni kell, az nem szégyen, nem tudhat senki azonnal mindent.
2016. jan. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!