Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Minimálbérből hogyan lehet...

Minimálbérből hogyan lehet drága hobbit űzni?

Figyelt kérdés

Van egy gyerek a faluban, eléggé hóbortos az egész családja, ez a tipikus lomos, ócskavassal telebaxott csodabogár udvaruk-házuk van, anyagi helyzetük sem volt rózsás sosem.


A gyerek már vett több "nagymotort" is, meg paramotort siklóernyöhöz, meg siklóernyős trikeot is, egyik sem két fillér, még ha használtan vette sem...

Szerintem neki csak ilyen dolgok körül forog az egész élete.


Közben meg csoda, ha keres 100 ezret.


Oké, hogy életöröm meg minden, de azért magyarországon még a képzett emberek sem keresnek annyira jól, hogy ilyenekre költsenek.


2016. jan. 29. 08:52
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Miért ne keresnének jól a képzett emberek? Nem mindenki csóró az országban, Magyarországon is meg lehet élni csodálatosan. Akinek ilyen a mentalitása mint neked, az nyilván sosem fog, hanem megmarad neki az irigykedés. Szeretné azt gondolni, hogy mindenki olyan rosszul áll anyagilag, mint ő - pedig ez nagyon nincs így.
2016. jan. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

hát én speciel képzett vagyok, nem keresek rosszul.


de azt látom, hogy még itt pesten is a diplomások keresnek 150-200 nettókat többségében.


vagy tényleg én vagyok a hülye és a legtöbb fiatal zsákszámra hordja haza a pénzeket?

2016. jan. 29. 10:25
 3/10 anonim ***** válasza:
32%

Én nem tartom magam öregnek (28 vagyok), jelenleg 350e-t viszek haza és ha minden jól megy 2 hónapon belül 450-et fogok.


Nem nagyon van kollégám, aki 150e-t vinne haza, még a junior elemzők között sem. És ez egy BP-i multi.

2016. jan. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nekem a boschnál huzták a szájukat 350 bruttora
2016. jan. 29. 10:53
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Na jó, de milyen pozira? Meg a HResnek az a dolga, hogy húzza a száját. Aztán ha nem talál olyan jót mint te olcsóbban úgyis megadják amit kérsz.
2016. jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
tervezőmérnök (gépész)
2016. jan. 29. 13:06
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
A leírásodból a "gyerek" a szüleivel, egy lerobbant házban él, és gyakorlatilag csak a motorra költ. Úgy nem kevés a havi 100 sem. Mást tart fontosnak, ennyi.
2016. jan. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát én nem tudom...6-7 év alatt nem igazán tudnék összetenni milliokat
2016. jan. 29. 18:09
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert amúgy 0-24-ben a se--ébe vagy bújva, hogy tudod, miből keres még pénzt és mennyit? Na ugye. Söpörgessél szépen a saját házad táján inkább.
2016. jan. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is volt egy osztálytársam, a házuk kívülről olyan volt, mint ami mindjárt összedől, rendezetlen udvar, stb. Csak a ház alapján én is azt hittem volna, hogy tök szegények.


Közben meg minden évben Egyiptomba jártak nyaralni, autókat tuningoltak hobbiból, meg Forma 1-re jártak.


Szóval nem minden a ház külseje. A pénztárcájukba meg nyilván nem látsz be te sem.

2016. febr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!