Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » GYŐR vs BUDAPEST - mennyivel...

GYŐR vs BUDAPEST - mennyivel drágább az élet Győrben a magasabb fizetésekhez képest? Valaki össze tudná hasonlítani? Élelmiszer, ruha, ilyesmik.

Figyelt kérdés

2014. szept. 9. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Gyorben magasabbak a fizetesek mint Budapesten? Ez melyik parhuzamos valosagban van? :)
2014. szept. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Győrben sokkal olcsóbb az élet mint Budapesten. 3 éve költöztem Pestről Győrbe és anyagilag sokkal jobban megéri. Itt igazából a benzinnel lehet a legtöbbet spórolni mivel nem nagy város és itt max 20 perc mire elkocsikázol a város egyik végéből a másikba.
2014. szept. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
?? Győr olcsóbb az alacsonyabb fizetésekhez képest. Nem ezt akartad írni?
2014. szept. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért akarsz kocsikázni a város 2 vége között, hobbi, megszállottság vezérel? Nem értem a logikádat :)


Győr kevesebb bolt, kevesebb akció, magasabb árak, kisebb fizu...

2014. szept. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2-esnek köszönöm az értelmes választ!
2014. szept. 10. 12:28
 6/7 anonim válasza:
Attól függ. Egy fizikai munkás, ha az Audinál el tud helyezkedni, akkor talán országosan nézve is legjobban keres, mondjuk a munkamorál is olyan, ha másnaposan mész be, repülsz. Az Audis fizetés meg azért valamennyire felhúzza a fizetést. Munkahely van, gyakorlatilag csak az nem dolgozik, aki nem akar. Nem is látsz sok látványosan szegény embert. Az árak általában olcsóbbak. A város számomra sokkal élhetőbb, kedvesebb, mint a zsúfolt, folyton rohanó Budapest. Még diákként sem gondolok arra, hogy máshol éljek. Szeretek itt élni, ha jössz; jó helyre jösdz. (Mondjuk az én véleményem azért nem elfogultságtól mentes, tősgyökeres győri/győr környéki családból származom.)
2014. szept. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szintén Győrben élek, az egyetem miatt jöttem ide, de szívesen laknék itt. Munka van bőven, ahogy írták csak az nem dolgozik, aki nem akar. A város elég szépen fejlődik. Érdemes megnézni, hogy mondjuk az elmúlt 10 évben milyen beruházások valósultak meg... Élelmiszer, ruha kb. ugyan az, mint bárhol az országban. Budapesttel összehasonlítva viszont még mindig jóval olcsóbbak az ingatlanok. Bár folyamatosan mennek fel az árak, a rengeteg betelepülő miatt.
2014. szept. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!