Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A táppénzt is ugyanakkor...

A táppénzt is ugyanakkor utalják, amikor a fizetést?

Figyelt kérdés
2016. febr. 3. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Ha a munkahely a számfejtő/kifizető, akkor igen!

Ha az állami Egészségbiztosításhoz kerültek be a tp-s papírjaid, akkor nem a bérfizetés napján kapod a tp-t.

2016. febr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Aki szerint nem helyes a válaszom, tegye már meg, hogy ide írja a tutit, ne csak leminősíteni tudja!!!!
2016. febr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő válaszodat!
2016. febr. 3. 11:55
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Off:

86% hasznos a válaszod, ami teljesen jó arány. Sajnos mindig van aki lepontoz, ne foglalkozz vele.

2016. febr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Tudom, hogy nem kellene vele foglalkoznom. És nem is zavar, ha főzés, vagy párkapcsolat, akármi más kérdés-csoportnál teszi ezt az illető. De üzleti ügyek, pénzügyek, adózás ... szóval ebben a témakörben bizony igen kemény dolgok következhetnek abból, ha a kérdező azt nézi, hogy kinek a válaszát értékelték mások jónak-rossznak.


Igaz ide: hogy a lepontozás itt még viccnek is rossz!

2016. febr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Feltettem egy kérdést, amire értelmes, segítő válaszokat kaptam - és mindenki válaszàra zöld kezet adtam. Nem tudom miért jó ez a lepontozósdi..
2016. febr. 4. 14:48
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

Off

A pontozás abszolút nem jelent semmit. A válasz ettől függetlenül lehet jó is és rossz is, nincs hozzá köze. Nekem is volt olyan válaszom más témában ami full hasznos volt de sajna olyan témában amiről az emberek 90%-ának fogalma sincs, így teljesen le lettem pontozva.

Azóta nem foglalkozom vele, nem is nézem ki hányas. Arról már nem is beszélve, hogy én is 100%rol indultam 8 éve és egy új regisztrációval most is 100 lehetnék.

2016. febr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!