Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthoni munkába érdemes...

Otthoni munkába érdemes belevágni?

Figyelt kérdés

Eléggé szkeptikus vagyok, csak kíváncsiságból kértem egy tájékoztatót egy hirdetésen. E-mail-ek másolása...szóval gondolom valami spam-elős cucc lenne...belépési díj 800 Ft.

Gondolom ez már alapvetően bukó...de ki mit gondol? érdemes ennyit még kockáztatni, vagy direkt pont ilyen "alacsony", hogy más is azt gondolja, ez nem akkora gáz, ha el is bukja az ember. Nyilván az olyan munka, ahova nekem kell fizetni, az egyből felejtős. :D 4 órában dolgozok, amellett keresek valami pluszt a szabadidőm csökkentésére.


2016. febr. 3. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Otthoni munkába érdemes lehet, ez viszont nem az. Ez már 30 éve is csalás volt, csodálom, hogy még mindig próbálkoznak vele.
2016. febr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
gondolom az az oka, hogy a kvázi jelentéktelen összeg miatt senki nem próbálkozik feljelentést tenni miatta, így kicsi a lebukás esélye.
2016. febr. 3. 18:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem otthoni munka, hanem átverés.


Az lesz benn röviden és tömören, hogy adj fel hirdetést 800Ft-ért "otthoni munkát kínálva". A jelentkezőktől meg kérj belépési díjat.. ami a 800Ft.


Szimpla átverés.


Akkor inkább keresgélj partnerprogramok terén. Bár a jutalékuk csak pár % de legalább nem átvered az embereket.

2016. febr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
valószínűleg a számlaszám meg egy hajléktalan nevén lehet, csak hogy biztosra menjen...:D
2016. febr. 3. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!