Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sürgős, iskolai adminisztrátor...

Sürgős, iskolai adminisztrátori fizetés mennyi vidéken?

Figyelt kérdés

Vidéken, kisvárosban egy iskolában lenne egy adminisztrációs állás. A munkaügyi kp. értesített. A fizetés 101 ezer lenne. Ez bruttó vagy nettó egy 8 órás állásért?

Felsőfokú végzettségem van, felsőfokú nyelvvizsgával, de tízujjas gépelést nem tudok. Mennyi járna egyáltalán egy ilyen végzettségért?

Mellesleg mi tartozna a munkakörömben?

Aki dolgozott már ilyen helyen, segítene?


2016. febr. 10. 12:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
35%
De jó neked téged értesít a munkaügyi központ (?) évek telhetnek el,úgy, hogy valakire rá se nyitják az ajtót . Admin munka 129 E bruttónál nem fizet többet sehol sem .
2016. febr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
17%
90-100 amit kapsz! Nálunk gyakorlatilag ő az irodai mindenes.
2016. febr. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
26%
Nem tartom azt sem elképzelhetetlennek, hogy közfoglalkoztatás keretén belül tettek ajánlatot neked . Amikor is a bruttó kőkeményen ennyi, 101 ezer, amit haza viszel az meg nettó 49-50 ezer .
2016. febr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
22%

"amit haza viszel az meg nettó 49-50 ezer .

"


És ennyiből mégis hogy éljen meg az ember? Nevetséges.

2016. febr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
54%

Mechanikus farkas : Szerinted érdekel ebben az önző világban, országban bárkit is, hogy élsz vagy halsz ? XD

Megrohadhat az ember 20 ezer forintos önkormányzati segéllyel az sem érdekel senkit .

2016. febr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
88%

Hát ne haragudjatok, de én ezt az életben nem fogom megérteni, még akkor sem, ha lehúztok:

miért itt a gyakorin kell megkérdezni, hogy


A munkaügyi kp. értesített.

A fizetés 101 ezer lenne. Ez bruttó vagy nettó egy 8 órás állásért?

Mellesleg mi tartozna a munkakörömben?

Ha a Munkaügyi Központ értesít, akkor hurrá meg halleluja, és felhívom a MUNKAÜGYI KÖZPONTOT és rákérdezek a PONTOS információkra. Mégis mi itt honnan tudnánk, hogy bruttó vagy nettó az a 101 ezer?

Ha abból indulok ki, hogy a minimálbér 111 ezer ft, a garantált bérminimum meg 129 ezer, akkor ugye eleve nem lehet bruttó.

De ha abból, amit itt helyesen írt az egyik válaszoló, hogy lehet, hogy közmunka, akkor meg simán lehet a bruttó is 101 ezer.

De lehet nettó is. Mégis mi innen hogy döntsük el, melyik szerint alkalmaznak Téged OTT?

2016. febr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
82%

6.-nak.


Ez sajna a GYIK kérdéseinek jelentős részére igaz.

Sőt,sok kérdésnél egyszerűbb lenne a kérdezőnek felemelni a telefont vagy használni a Googlet,aztán csodálkoznak a válaszokon.

2016. febr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Restelltem megkérdezni, mert lehet hogy ez annyira evidens, hogy az most nettó vagy bruttó.


Neten rákerestem mielőtt feltettem a kérdést, de nem találtam meg. Ezért kérdeztem meg, de felhívom a kp.-ot, az a biztos.

2016. febr. 10. 12:46
 9/29 anonim ***** válasza:
63%
Bruttó 101 sehogy sem lesz nettó 50. Ha nincs gyerek vagy egyéb adókedvezmény akkor bruttó 101 az kb nettó 67 ezer Ft.
2016. febr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
37%
szerintem az bruttó lesz :(
2016. febr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!