Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Multicégeknél mennyit keresnek...

Multicégeknél mennyit keresnek a diplomás (idegennyelvet anyanyelvi szinten beszélő) titkárnők, asszisztensek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 18. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én multicégnél vagyok asszisztens, igaz nem anyaneylvi szinten beszélem az idegen nyelvet, de van két középfokúm. Én 200 000 bruttót kapok.
2008. szept. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

a diplomás nem jelent semmit.

ha egy olyan aszisztens vagy ahova csak pl gazdasági diplomával vesznek fel ott végül is hiába aszisztens a neved manageri fizetést kapsz.

de ha tényleg csak aszisztensi munka akkor mindegy van-e diplomád.

nekem érettségim van és egy felsöfoku nyelvtudásom. a mi cégünknél a lényeg hogy angolul kiválóan beszélj. a kollégáim nagyrészének volt diplomája, nekem nem és pont ugyan annyit kaptunk, mert mi munkánkat egy alltalános iskolai végzettséggel is ellehetett volna végezni, csak nyelvtudás kellett. azért volt kösztünk annyi diplomás, mert nyelvtudása elég kevés embernek van a közép végzettségsek között.


pl egyszer egy 5 csillagos szállodában voltunk gyakszin, mikor elmondta a HR-es muki hogy a bejelentkezö pultban az embereknek minimum 2 idegen nyelven kell hogy beszéljenek . még diplomára sincs szükség oda csak a két nyelvtudásra, de hogy csak diplomásokat kapnak, és a fizetésük nincs olyan magas mint a végzetségük, de hogy csak a diplomások között kapnak nagyrész kétnyelvtudásu embereket.

2008. szept. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!