Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az Intézménytakarítás és ez...

Az Intézménytakarítás és ez az Irodaház takarítás mennyire pörgős gyorsaságot és jó teherbírást izom-erőket igényel!?

Figyelt kérdés
csak mert én ilyen állásban gondolkozok most éppen.

#allas-takarítói-munkahely.
2016. febr. 11. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:

A derekadnak bírni kell.

Én irodaházat takarítok.

Attól függ, mit vár el a vállalkozó főnököd. Ha akkora területet kapsz, ami kétemberes, akkor kilóghat a beled . Nálam az a lényeg, minden rendben legyen. Hogy ezt mennyi idő alatt érem el, az az én dolgom.

2016. febr. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó de jelen esetemben énnekem akinek maximum annyi takarítási gyakorlata van ,hogy itthon felporszívóztam feltöröltem összesöpörtem felmostam az egész lakásban porokat letöröltem és ezen kívűl semmilyen közintézményi irodaházi takarítási tapasztalataim nincsenek akkor belese vágjak? Tehá mincsen nagyobb volumenű takarítói szakmai tapasztalatom okj-s tanfolyam semmilyen sem.
2016. febr. 11. 13:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Minden újba ilyen nehezen vágsz bele? Ha érzel rá indítatatást, próbáld meg. Legalább szerzel tapasztalatot. Hogy felvesznek-e? Azt meg honnan tudjuk. De talán nem. Mert azokat válasszák ki akinek van önbizalma.
2016. febr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Válasszák ki akit akarnak!!! Önbizalommal ,vagy önbizalomnélkül. van elég egészségügyi problémám ,hogy a gerincferdülésem mellett még derék-csípő táji izületi gyulladásaim legyen aztán azokkal és kínlódhassak szenvedhessek nem véletlenül megy el a kedvem az ilyen "trágyaketrec" fizikai álláshelyektől.
2016. febr. 11. 13:38
 5/10 A kérdező kommentje:
az embereknek majdhogynem kidolgoztassák minden belső szervét ép bérért(az ilyen könnyű fizikai-közepesen nehéz kemény nehéz fizikai munkáknál) . Aztán meg legyen egészségkárosodása az illetőnek/egyéneknek.Tipikus rabszolga munka ez a takarítós marhaságok baromságok is. De azért köszönöm önnek a segítő kielégítő válaszát feltett kérdésemre takarítói munkahely témában.
2016. febr. 11. 13:41
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor megcsinálja más, ha neked nem alkalmas.


Amúgy én azt láttam, hogy nem kell kapkodni, de magukkal csesznek ki ha nem elég gyorsak.

2016. febr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát mert ugye ebből is azt veszem észre ,hogy hajtják a takarítókat mert a kellő gyorsaság az kell..
2016. febr. 11. 14:02
 8/10 A kérdező kommentje:
Na egyszónak is száz a vége. De nagyon azt veszem észre ,hogy ezt nem én nekem találtáki.Ez nem lesz az én "műfajom".
2016. febr. 11. 14:03
 9/10 anonim ***** válasza:
akik válaszoltak és ilyen területen dolgoznak: ez napi hány óra munka, hétvégén is kell e, és kb mennyit fizet? előre is köszi a válaszokat!
2016. febr. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nem dolgozom takaritokent, de láttam dolgozni őket amikor este sokáig voltam az irodában vagy éjjel dolgoztam, némelyikkel beszélgettem is. Semmiképp sem 8 órás meló volt, gondolom bejelentve is legfeljebb 4 órára lehettek. Pl beszéltem olyannal aki a kevéske nyugdíjat egészíti így ki.

Ez mondjuk a nagy takarítás ami éjjel van, hogy ne zavarjanak.

Ilyenkor egy nagy irodaházba többen jönnek, hogy hamar végezzenek. Cél, hogy minél kevésbé zavarják az irodában dolgozókat. Erre viszonylag rövid idő van, hiszen van aki éjfélig bent dolgozik, más szeret 6-7 felé bemenni szóval legjobb ha a takarítók csak éjfél és reggel 6 között zavarnak.


Ezen kívül van ahol van nappalos takarító is, ő 8 órába. De belőle elég egy is egy épületre mert igazából csak amolyan tűz oltás a feladata. Ha nagy mocsok van WC-ben vagy konyhában akkor azt kitakaritja, ha sok a koszos edény akkor beinditja a mosogatógépet stb. Felmosást, porszívózást, asztalok, székek törlését stb azt az éjszakások csinálják.


Persze biztos van ahol csak nappal takarítanak, de én eddig így tapasztaltam több helyen.


Ja és hétvégén nem dolgoztak. De ez logikus hiszen az irodai dolgozók többsége sem dolgozik hétvégén. Mi néha igen, de az az egy-két ember egy hétvége alatt nem csinál elviselhetetlen koszt. A felgyűlt pizzás dobozokat pedig hétfő hajnalban is ki tudja dobni a takarító illetve el tudja mosogatni azt a pár tányért ami hétvégén lett koszos.

2016. febr. 12. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!