Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért keresnek ilyen sok...

Miért keresnek ilyen sok területi képviselőt? Nem jó területi képviselőnek lenni?

Figyelt kérdés

2016. febr. 15. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Értékesítőt mindig keresnek. Kevés ember tudja jól csinálni, el kell adni dolgokat. Általában aki jól csinálja, az jól meg is él belőle, aki meg nem, csak kínlódik, és hamar otthagyja. A cégek nem bajlódnak sokat, jutalékos a rendszer, aki nem hoz vevőt, az nem keres semmit.
2016. febr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Folyamatos kapcsolattartás több irányba és rohanás jellemzi . Vagy rád szakad a sok pénz vagy nem , teljesen végletes . Terhelhető nyüzsgő és nyugodt embernek találták ki .
2016. febr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Napokban láttam testközelből egy esetet, amikor az egyik pékségbe beugrottam. Nem tudtam, sírjak vagy nevessek a területi képviselőn.


Egy fagyasztott pékárus, kemence kihelyezős franchise-os cég képviselője érdeklődött nem érdekli e boltost a terméke, és adnának hozzá sütőkemencét is. Az eladónak akkorára kerekedett a szeme.. és közölte ő csak eladó, de nézze már meg a cégtáblát. A tulaj xy pék kft. Ez egy pékség saját mintaboltja, ahova idegen pékárut akarna kihelyezni kemencével.


Csak olyan termékre érdemes vállalkozni (mivel rendszerint ezek számlaképességhez kötöttek) , amire reális piacot is tudsz hozni, mert találomra slepptúrázni, nem túl nyerő. Heti szinten jönnek be hozzám is az üzletbe ilyen területi képviselők.


Aki nem hajlandó szállítóval ott hagyni a terméket, majd 1 hét múlva elvinni, ha nem ment el, akkor felőlem mehet is tovább. Egyfelől mert maga sem hisz a termékében, - van olyan, ami 3 hét után is a polcon porosodik - másfelől kp-re én is tudok vásárolni nagykerben azokból amik napi szinten dinamikusan pörögnek. Erre fel szokott egy némelyik "alkuba bocsátkozni", - egy némelyik nem túl protokollárisan a vevő előtt is kijelentve a beszerzési árakat - hogy nála ez vagy az ami kint van a polcomon az 2-3 ft-al olcsóbb, mint ahonnan beszerzem mert ismeri annak a nagykernek az árait. Ugyanakkor azzal már kevésbé van tisztába, hogy szélesebb árukínálat ellensúlyozza azt a pár ft árkülönbséget.


Azt kevésbé hajlandó(k) általában elfogadni, ha nem tudok tőle mindent beszerezni, minek bajlódjak vele és minden áron el akar adni valamit.

2016. febr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!