Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriaban dolgozok! Hol...

Ausztriaban dolgozok! Hol talaltatok munkat mostanaban, a hatar közeleben?

Figyelt kérdés

40 eves kisgyerekes nö, jo nyelvtudassal. Vendeglatasban meg sosem vettek fel, hatarmenti szallodakba masszörkent sem, es postai es masször kepesitesem van.

Nehezet nem emelhetek egeszsegügyi okokbol.

De MINDEN MAS tapasztalat is erdekel, mas nök altal ellathato munkaterületeken is!



2016. febr. 22. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne hatàr mellett gondolkodj! Munkaügyben halott a règió a sok ingazo magyar miatt.
2016. febr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt! En is igy gondolom, de itt lakom a csaladommal, emiatt kerdeztem igy.
2016. febr. 22. 20:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, gondoltam. Azonban a hatàr menti rèszek munkaügyben sajnos nem a legjobbak. Èrdemes lenne a csalàddal jönnöd!
2016. febr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi meg egyszer, egyeb okok miatt a kerdesre varom tovabbra is a valaszt!
2016. febr. 22. 21:27
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom sajnos, mert itt elek a csaladommal. Tovabbra is varok valaszokat konkretan a feltett kerdesre.
2016. febr. 29. 15:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom még aktuális e.Protekcio, protekció, es meg egyszer protekció.A határ melle nem fognak csak ugy felvenni sajnos..Nem tudom, hogy Győr vagy Sopron de Parndorfba lehetetlen kb, Nezaiderbe jobb a helyzet par százalékkal vagy ha Sopron tudom ajánlani Eisenstadtot ott szoktak lenni azért munkák.Esetleg Bruck (Leitha) bár az már kicsit kiesősebb.Tapasztalat, személyesen menj, ne küldözgesd az életraajzidat mert nem fognak hivni.Vagy pedig legyél jóba valakivel aki majd segít.Máshogy sajnos nem megy.
2016. aug. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszt, a privatot is. :)

En? Joban vagyok mkivel. (De lehet, h nem mki velem?) 10 eve Becsujhelyen elek, a magyar kapcsolataim mar nagyon felületesek lettek azota, osztrakokkal pedig mas a kapcsolatom, mint egy anyanyelvünek. Kisgyerekek mellett keresek munkat.

2016. aug. 6. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!