Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki SSC-nél dolgozik: szereti,...

Aki SSC-nél dolgozik: szereti, milyen biztos a munkahelyed, nagy a fluktuáció?

Figyelt kérdés
Nagyon jól festenek az állásajánlatok, de sok rosszat hallottam róluk, pedig érdekel - nem IT terület.
2016. febr. 24. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én customer support területen dolgozom, biztos a munkahelyem, így is emberhiány van, és nehéz találni új embert, ha valaki elmegy - emiatt megbecsülnek minket. A társaság pedig nagyon jó.
2016. febr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is SSC-ben dolgoztam, mert nem vettek fel máshová. A fizetés nyilván jobb, mint sok más helyen. A fluktuáció nagy, mert egy-egy folyamatot kell végrehajtanod, tehát szellemileg egy idő után ez már nem kihívás, előlépni meg nem nagyon lehet, az emberek váltanak. Tulajdonképpen egy betanított munka, csak a fejedet használod, nem a testi erőd. Akinek bejön a sokemberes egylégterű iroda, a pontosan lefektetett eljárási rend, amit nem lehet megkérdőjelezni, és az ingyen kávénak is nagyon tud örülni, annak megfelelő lehet.
2016. febr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
najó, de mennyire nehéz bekerülni? én azt olvastam talán itt is, hogy AC van meg sok körös interjú, ami mondjuk elég meglepő az SSC-s pozik nehézsége miatt
2016. febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem mindenhol van AC. Ha jól beszéled az elvárt idegen nyelvet, és úgy ítélik meg, hogy nem lógnál ki a csapatból (a csapat mint olyan nagyon fontos elem), akkor könnyen felvesznek.

Biztos munkahelynek én nem mondanám, mert sokat kivisznek mostanában Indiába, mivel még olcsóbb, vagy ha marad hazánkban az ssc, akkor gyakornokokkal töltik fel a pozikat feleannyi fizetésért, viszont legalább szólnak jóval előtte, hogy megválnak tőled.

2016. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!