Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjú után meg lehet...

Állásinterjú után meg lehet kérni, hogy vezessen körbe ott, ahol lehetségesen dolgozni fogok?

Figyelt kérdés
Nem néznek rám furcsán?

2016. febr. 25. 10:13
 1/5 b4r4thg válasza:
Ha látod, hogy közvetlenebbek és belefér, akkor feldobhatod.
2016. febr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ezt egyszer feldobtam a HR-es kiscsajnak. mondta, hogy addig nem léphet idegen a munkaterületre, míg nincs aláírva a szerződés.

Én meg mondtam, hogy addig nem írom alá, míg nem láttam mit kell csinálni.

Szegény csak nézett nagy szemekkel, hogy akkor most mit is csináljon. Gondolom a 8 általánossal sem rendelkezők nem tettek fel neki még ilyen kérdést...

2016. febr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit szólnának, de az biztos, hogy a következő alkalommal én kérni fogom mindenképp.

Nagyon sokat dolgot le lehet szűrni pár perc alatt. Ha ezt a mostani helyemen megtettem volna, nem is lennék itt...

2016. febr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ahol eddig voltam interjúkon, legtöbb helyen az volt az általános, hogy második-harmadik körös interjún körbe is vezettek a cégnél, kérés nélkül. Szerintem is az a normális (és tapasztalatom alapján ezt szerencsére a legtöbb cégnél is így gondolják), hogy vakon nem bólint rá az ember semmire.
2016. febr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen fölösleges ilyet kérni, ha ők maguk nem ajánlják fel. Igaz, én már jó ideje irodai munkakörben dolgozom, de nekem gyakorlatilag ez mindegy volt, fel se merült ilyen szempont. Engem az érdekel, hogy mikor elbeszélgetek a főnökkel, a munkakör leírása alapján megfelelek-e majd a munkára a saját megítélésem szerint, meg eleget fizetnek-e. Az engem nem izgat, hogy a számítógép jobb oldalon van-e, vagy a balon, még az se, hogy van-e ablak a szobában. Ha felvettek, majd megmutatják, a többi meg majd kialakul, ha egyébként bejön a hely.

De még fizikai munkakörben se tartom ezt feltétlenül fontosnak. Azért van a próbaidő, hogy ha nem tetszik, akár még aznap faképnél hagyhasd őket.

2016. febr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!