Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún ha megkérdezik...

Állásinterjún ha megkérdezik mikor tudok kezdeni, mennyire gáz ha azt mondom,1 hét múlva? Mert azonnal nem tudnék.

Figyelt kérdés

2016. febr. 13. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy hét még azonnali kezdésnek számít. A legtöbb helyen nem is tudnának azonnal felvenni, mert pl. másnap még interjúztatnak az adott pozira, át kell gondolniuk, el kell intézni a papírmunkát..

A mostani helyemen pl. kedden volt az interjú és nagyon gyorsak voltak, mert már aznap vissza is jeleztek, hogy felvettek. De csak a következő hétfőre vártak kezdeni :)

2016. febr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor nem jelent problémát gondolom ha 1 hetet mondok.
2016. febr. 13. 14:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mondtam, hogy 3 hét mert a jelenlegi cégnél szeretnék korrekt lenni, hogy az adott hónapot ledolgozom, a feladataimat átadom stb. Erre azt mondta az interjúztató, hogy korrekt vagyok és ez tetszik neki, ők megvárnak mert hosszú távon terveznek velem. Úgyhogy szerintem nem gond!
2016. febr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semennyire nem gáz, ez gyakorlatilag azonnali kezdésnek is vehető. Nem írtad, hogy azért egy hét, mert még tart a felmondásod, pihennél egy kicsit vagy sezmélyes okokból kell neked egy hét, de igazából tök lényegtelen, mert mind érthető.
2016. febr. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ahol nem tudnak 1-2 hónapot várni rád, nem is biztos, hogy ott akarsz dolgozni. A legutóbbi munkahelyváltáskor rám képesek lettek volna 8 (!) hónapot várni, szerencsére ennyi időre nem volt szükségem.
2016. febr. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ma 00:19 más városban dolgoznék és a költözés miatt lenne azaz 1 hét.

Jelenleg nem dolgozok.

2016. febr. 14. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!