Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Repülőtéri dolgozók!? Miről...

Repülőtéri dolgozók!? Miről lehet szó? (Állásinterjú teszt? )

Figyelt kérdés

Beadtam az önéletrajzomat egy repülőtérre. Fel is hívtak,hogy szeretnének meghallgatni.

Azt mondták, ki kell töltenem egy írásbeli tesztet,illetve szóban is elbeszélgetunk. Szerintetek mire számítsak a tesztben?



2016. febr. 26. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mire jelentkeztél. A reptéren megtalálható szint minden takarítótól a biztonsági őrön át a szakácsig, és ezek még nem is a repüléssel kapcsolatos dolgok.


Amúgy ugyanarra kell számítani, mint máshol.

2016. febr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Check-in, földi utassegítő, ilyesmi. Egy ismerősöm "ajánlott be", annyit kellett tennem, hogy elküldöm az önéletrajzomat. Külön nem jelöltem meg beosztást. Az önéletrjzban leírt céljaim alapján kiderül, hogy mégis miféle állást keresek.

Sosem voltam állásinterjún. 20 éves lány vagyok egyébként, és nem láttam még olyan tesztet, amit ott elém fognak tenni, kicsit félek tőle..

2016. febr. 26. 10:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyelvi tesztre tippelek, nem hiszem hogy erre a posztra szükség lenne bármilyen reptéri, biztonsági vagy műveltségi előismeretre.


Majd a tréningen megtanítják a többit. Esetleg még pszichológia teszt lehet, hogy hogyan reagálnál egyes szituációkban stressz alatt, de ha írásban nem is, szóban tuti lesz.


Sok sikert :)

2016. febr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat:))
2016. febr. 26. 12:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, mi lett a vége?
2017. júl. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!