Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkáltatók szemében pozitív...

A munkáltatók szemében pozitív hogy már 41 sikertelen állásinterjúm volt? Mert látják hogy kitartó vagyok?

Figyelt kérdés
Jogász vagyok (PTE)

2016. febr. 27. 10:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
nem az.
2016. febr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Honnan tudja meg a munkáltató, hogy te már 41 sikertelen állásinterjún vagy túl?
2016. febr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Honnan tudná a munkáltató, hogy hány sikertelen állásinterjúd volt?


Egyébként ha megtudja is, akkor sem pozitív. Interjúra 5-10 embernél többet nem szoktak behívni. Azaz durván 10% esélyed van, ha behívtak. Ha 41 interjú után sincs még állásod, az inkább azt üzeni, hogy megírtad jól az önéletrajzod, de valami nem stimmel, mert az interjúkon nem tudod a leírtakat megfelelően alátámasztani.

2016. febr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
A kérdéseid alapján hiába van jogi diplomád, egy eszméletlen lúzer lehetsz, szerencsétlen anyámasszony katonája, aki csak sírni tud. A leghülyébb ismerősöm is talált állást a jogi dipijével, még ha nem is ez volt az álma, de jogászként dolgozik (csont hülye a szakmához).
2016. febr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Ennyi sikertelen állásinterjúval inkább a Guinness Rekordok Könyvébe kerülhetsz bele.

Ez kb. a lehetetlen kategória, hogy ennyi sikertelen interjúd volt. Ha mondjuk ennyi helyre adtad volna be a jelentkezésed, és azt mind elutasítják behívás nélkül, még el is hiszem - bár szerintem már az is kicsit sok lenne.

Ha tényleg ennyi sikertelen interjúd volt, akkor viszont valamin nagyon el kellene gondolkoznod.

2016. febr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Ehhez igazán életképtelennek kell lenni. Gratulálok.
2016. febr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

A kérdező jobbnál jobb tanácsokat kapott már, de azon kívül, hogy itt siránkozik és kb. 4-5.ik ilyen kérdését teszi fel, úgy látszik nem hajlandó magába nézni, hogy mi nem stimmel:


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..

2016. febr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Es akkor mi van? Nincs szerencsed stb. Sok oka lehet, nem kell az ordogot a falra festeni. Nekem bejelentett munkak kozt eves lyukak vannak, mert vagy nem vettek fel, vagy nem jelentett be, vagy en nem lattam hosszutavon ertelmes lehetoseget.

Hr est nem erdekli, csak hogy el tudod e vegezni az adott feladatot. Azert tudom, mert mondtak nem egy helyen. Ne aggodj, ebbol csak tanulsz, es fejlodsz.

2016. febr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Fel kellene hívnod a Fókuszt, csinálnának veled egy riportot, mert ez egy tök jó sztori. Több ezer munkaadó látna téged és találnál állást. Ne add fel! Az itteni emberek csak leszólnak mindenkit, itt élik ki a frusztrációikat ("Jobb máson szórakozni, addig se kell a saját problémáimmal törődni!")


A riporterek segítenének és 1-2 hónap alatt teljesen megváltozna az életed!

2016. febr. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9

7-es vagyok és mint írtam, kapott jobbnál jobb tanácsokat a belinkelt kérdésnél. De ahelyett, hogy ezen elgondolkodna, változtatna, kb. az 5.-ik kérdését írja ki.

Egyáltalán nem vagyok irigy, sőt azt is tudom, hogy Baranyában nehéz állást találni, de én a kérdező helyében már rég felkerestem volna cégeket a versenyszférában és ha még nincs jogászuk, akkor megygázném őket, hogy mennyire szükségük van rám.

Vagy csinálnék unalmas óráimban egy weboldalt, ahol jogi tanácsokat adnék addig is, amíg munkára lelek. De itt nyafogni egyszerűbb, meg várni a sült galambot.


Tudod, 9-es, az első 2 kérdésénél még én is megértő voltam, tanácsokat adtunk, próbáltuk kitalálni, mi lehet a gond, de ez már túlzás, siránkozás. Attól, hogy itt állandóan kérdést tesz fel, nem lesz jobb a sorsa, csak még mélyebbre ássa magát az önsajnálatba - ahelyett, hogy tenne valamit!

2016. febr. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!