Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénzügyi-Számviteli OKJ után...

Pénzügyi-Számviteli OKJ után mit érdemes tanulni?

Figyelt kérdés

A legtöbben ezután mérlegképes könyvelőire mennek, de esetleg tudnátok mást is ajánlani aki szintén ebbe tanul/dolgozik? Melyik OKJ-s képzés éri meg a legjobban (lehet ingyenes és fizetős is)

Nincsenek álomképeim tudom hogy soha nem fogok annyit keresni mint akinek főiskolai végzettsége van de leginkább az elhelyezkedés ami jelenleg érdekel...

van angol nyelvizsgám talán ennyivel beljebb vagyok


előre is köszönöm a segítséget



2016. febr. 27. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Ugyan ezt egyetemen, de ha nem akarsz akkor itt nézegess.

[link]

2016. febr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Két út van, az első ha mész mérlegképesre. Utána lehetsz könyvelő, és dolgozhatsz.

Vagy mész egyetemre, gazdasági szak, P.Sz. ugyanúgy, vagy nemzetközi gazdálkodás.

Könyvelőként a nyelvvizsga nem sokat fog érni, főleg ha kis vállakozásnál vagy. Nagyhoz meg jobban megéri nyelvvel elmenni, mint könyvelni.


Illetve az egyetemen brutális nagyok a ponthatárok, önköltséges a legelérhetőbb alternatíva.

2016. febr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Van pénzügyi-számviteli okj-ém, és közgazdász-gazdálkodási diplomám, jelenleg munkanélküli vagyok, az utóbbi 2 és fél évben közmunkánál feljebb nem sikerült vele elhelyezkedni
2016. márc. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Ebben az esetben veled van probléma nem a diplomával.
2016. márc. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

Utolsóval értek egyet.

Ott már Te is nagyon ludas lehetsz.

2016. márc. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Az a probléma, hogy vidéken élek és van egy óvodás gyermekem, itt a protekció az úr, nincs ismerettségem, kevés az álláshirdetés, azok is 2-3 havonta ugyanazok, szorgalmasan beadom, általában válaszra sem méltatnak, pedig nincsenek nagy igényeim, egy szimpla adminisztrátori állással is megvolnék, és pl. csomagolónak, árufeltöltőnek is szoktam jelentkezni.
2016. márc. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Barmilyen bizonyitvanyt tudok.
2016. márc. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor talán el kellene gondolkodnod az azonnali költözésen, főleg, ha van gyereked is, mert így nagyon silány jövőt tudsz csak neki biztosítani. Arról nem is beszélve, hogy közgazdász diplomával milyen lehetőségeid nyílnának meg.


De, ha munkát nem találsz akkor talán léphetnél egy fokot és gondolkodhatnál egyéni vállalkozásban is. Lehetnél online pénzügyi tanácsadó vagy könyvelő. De mindenféle képen a költözést szorgalmaznám, nem is értem, hogy közgazdász diplomával miért marad valaki kihalt vidéken. Ha kell akkor külföld is szóba jöhetne, és ne csak a saját életedet nézd, a gyerek jövője is tét. Gondold el mi lesz vele pár év múlva. Egy általános iskola alapjaiban határozza meg egy gyerek jövőjét. Vidéki általános iskolákról sok jót nem hallani.

2016. márc. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!