Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg lehetséges Budapesten...

Tényleg lehetséges Budapesten 8 órás állással NETTÓ 150 ezret megkeresni?

Figyelt kérdés
Milyen (szak)tudásokkal? Felsorolást kérek KERESETT szakmákban (nem nyugdíjas állásoknál, hanem ahol maximum 2 hónapon belül el lehet helyezkedni).

2016. márc. 5. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

IT területen kívül nincs olyan szakma BP-en amiben garantáltan el tudsz helyezkedni 2 hónapon belül és megkeresed a 150 nettót korrektül, bejelentve.


Ha utóbbi annyira nem izgat akkor vendéglátásban megkeresel ennyit pincérként, de oda elvárják a gyakorlatot illetve szezon végeztével csökken a meló...

2016. márc. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Én 8 órában dolgozok, érettségivel, angol-német nyelvtudással egy magyar középvállalatnál Budapesten, nettó 170 ezer plusz kafetériát kapok, sima ügyintéző pozícióban.


Párom logisztikus-közalkalmazott, nettó 145 ezret keres közintézményben, 8tól 4ig munkaidő.



De ez teljesen cégfüggő, nem szakma. Amiért az egyik cég ad 180 ezret, a másik lehet csak 100at.

2016. márc. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem logisztikával Budapesten gyorsan el lehet helyezkedni, rengeteg a raktár, és ekörül lehet keresni jobb helyeken.
2016. márc. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Én behajtáson dolgozom, 150 nettó az alapbér, erre még jön a bónusz, ha jól teljesítek. Szaktudás nem kell, sima érettségi is elég.

Felsőfokú végzettséggel egy-két idegennyelv ismeretével rengeteg olyan munka van, ahova kb. semmi más nem kell és 170-180 nettót megkapsz. Bár a munka is uncsi.

2016. márc. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Tördelőszerkesztő voltam kis kiadóban 170 ezer forintot kaptam kézhez.
2016. márc. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Bölcsész, angol felsőfokúval, 250ezer nettóban, napi fix 8 órában.
2016. márc. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Office assistant multinál 8 óra, 150-200 000 netto. Angol nyelv ismerete.
2016. márc. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért van itt minden lepontozva, amikor egyik sem haszontalan?

Sok olyan munka van, amivel a kérdezett összeg még bruttóban sem jön ki, de olyan is van számos, amely a többszöröse.

2016. márc. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!