Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Beleírnátok az önéletrajzotokb...

Beleírnátok az önéletrajzotokba szakmai gyakorlathoz az olyan munkát ami nem kapcsolódik a tanult szakhoz?

Figyelt kérdés

Voltam árufeltöltő 2 helyen, csináltam fém végmegmunkálást, és voltam pénztáros is. Gépészmérnök szakmai gyakorlatra jelentkezem.

Érdemes lehet amiatt, hogy nem csak elszórakoztam az életem eddigi részét, és mikor volt időm dolgoztam, ezt nézhetik akár jó szemmel. Viszont ellenérvként, semmi közük a tanult szakomhoz.

Köszönöm.


2016. márc. 5. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. márc. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
72%
Igen, de nem részletezném, csak odaírnám az időszakot és felsorolnám, hogy ezeket csináltam. Egy sor, elfér, arra pont elég, hogy látják hogy van némi munkatapasztalatod. Ennél több viszont nem kell.
2016. márc. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!