Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Svájcba szeretnék költözni...

Svájcba szeretnék költözni pár évre hogy spórolhassak és hogy pénzt gyűjthessek Albérlet árak? Diplomások fizetése? Munkavállalási feltételek? Diploma elismertetése? Hogy mennek ezek?

Figyelt kérdés

Az a tervem hogy majd kiköltözök svájcba pár évre hogy majd vissza térjek Magyarországra ahol saját válalkozásba kezdhetek az ott megszereztt pénz segítségével.. KÉRDÉSEIM TŐ MONDATBA FOGALMAZVA::

vegyész vagy jogi diplomával hogy megy ott az állás foglalás? Gondolom magyar létemre nehezebben mint egy svájcinak olvastam hogy eléggé nehezen mevy ott a diploma elismertetése vagy talàn egy technikusi okj- vel többre lehet ott vinni? .. menyit keres ott egy diplomás? Kb..,,, német nyelvtudásom az folyamatban van úgy hogy az nagyon nem lesz gond.. ÉS hogy hogy mennek az albérletes dolgok mijen nehéz ott találni albérletet nekem a legkisebb is jó lenne kb 350-400CHF-ért svájcba minden eléggé drága de a fizetés se valami kicsi. Szerintetek diplomás fizetéssel férre tudnék tenni havi kb 5000CHF-t??? Alap életet élnék csak a minimum dolgok semmi extra költekezés csak az ami kell! 2-3 év kintlétre gondoltam aki tudna valami tanácsot, tapasztalatot akármit írni az ottani dolgokról vagy hasznos infó lehet számomra azt meghalgatom és előre is köszönöm!!:D



#gazdaság #Svájc #Németország #diploma #pénzügy #külföldi munkavállalás #jogi diploma #svájci munkavállalás #svájc állás #kiköltözés svájcba
2016. márc. 6. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ébredj fel. Havi 5000-et esélyed nincs félre tenni.
2016. márc. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit szívsz?
2016. márc. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Először inkább az érettségi megszerzésén gondolkodnék...
2016. márc. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi Svájcban élünk.Én is azt mondom,ébredj fel.Lehet,hogy félre tudsz tenni 2-3 ezret,havonta,de hogy minimum 5000-el kell elindulj,az is tuti.
2016. márc. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ne hiába teszem fel a kérdést nem azért mert annyira nagy a tapasztalatom ezekben a dolgokban,, 2-3 ezer se rossz de ez csak 1 elképzelés de szerintem az hogy mennyit tudok férre tenni hogy menni a fizetésem!!! mert nyilván pl 6000chf-s fizetésből 5 ezret biztos nem tudok férre tenni de pl 20 ezres fizetésből azért már egyszerűbb lenne :)
2016. márc. 6. 15:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor egy senior projektmenedzser kap évi 110 ezret, ez tök reális nem?
2016. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!