Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgoznál parkoló ellenőrként?

Dolgoznál parkoló ellenőrként?

Figyelt kérdés

[link]


Ebben tényleg ennyi "jatt" van????


[link]



#ellenőr #munka #parkolós
2016. márc. 7. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Simán. A belváros is tele van a "nagy fekete autókkal" amiken sosincs sem büntetés sem parkolócetli. Ők lejattolják a parkolóőrt és kész.

Jó pár kollégám lakik albérletben a belvárosban, de mivel bejelentkezni nem tudtak, így az utcán nem parkolhatnak, P+R parkoló szinte nincs, hely sincs benne és drága is. Viszont egy 10-esért havonta senki nem bántja a kocsit. Legalábbis mikuláscsomag nincs...


Profik ezek, ugyan olyan szervezett maffia, mint a főnökeik...

2016. márc. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem lenne más lehetőség, persze. Nem egy jó munka, utál mindenki, de ha kenyérre kell, nem válogatnék.
2016. márc. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Én már nyolc éve munkanélküli vagyok de pont a napokba utasitottam el egy ilyen állást .Úgy voltam vele egyrészt vidéki vagyok szóval minek ingáznék pestre mindennap kilencven kilómétert hajnali 3as indulással(még hamondjuk lenne egy kisfogyasztású dizeles autóm és nem kéne ilyen korán kelni meg lenne üzemanyagpénz talán vállalnám is) aprópénzért, semmi értelme.Van ugyan utazási költség térités de ez még így is durva.Attúl függ mennyi pénz.Szerintem azér nem vállalja senki az ilyen melókat mer elnézve ez egy elég sz.r munka. állandó életveszélyben van az ember,mikor verik meg mikor lövik le stb.)Őszintén szólva nem is igazán szeretem az ilyen fontoskodó mitugrász tingli tangli intézkedős munkákat,) másrészt meg engem ne verjen le a lábamról senki azért mert én csak a munkámat végzem,és emiatt megbírságolom. Azt nem lehet megcsinálnia egy parkolóellenőrnek hogy egész nap csak sétálgat és senkit se birságol meg? Őszintén szólva én nem akarok megbirságolni senkit mer nem szeretem a konfliktust.Vanazemberekenk éppen elég bajuk aparkolási ellenőrők "kukacoskodása" nélkül is.Ilyenkor egyébként van aki ellenőrzik ezeknek munkáját?Vagy ez hogy működik? Mindennap műszak végén lekell adnom egy rendszém listát hogy hányautót birságoltam meg?És ha én senkit se birságolok meg mert nem akarok megbüntetni senkit olyankor mivan? Kirugnak? Úgy értem van olyan felettese egy parkolóőrnek aki ellenőrzi azt hogy a tilosba parkolót valóban megbirságolja-e a parkolási ellenőr?
2016. okt. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Meg szep hogy kirugnak. Ha senkit nem akarsz megbirsagolni akkor minek is dolgoznal ott?? Pont az lenne a munka lenyege aki szabalytalankodik azt meg kell birsagolni.
2018. nov. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ilyen aljadék munkát nem vállalnék el soha.
2019. jún. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha kellene simán. A fizetés nem rossz. A munka az pedig munka, és az eléggé éhes ember nem válogat!
2021. júl. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha kellene, igen. A fizu nem olyan rossz, mellé évente 150 ezer ft szép kártya, félévente 99.500 ft prémium, havi 2 fizetett hétköznapi szabadnap, szabad hétvégék, szabad ünnepek.

Az élet meg nincs ingyen. A munka az munka. Ez is az.

Persze vannak akik szeretnek másokon élősködni, meg lenézni ezt vagy azt a munkakört. Az nem én vagyok. Én ha kellett, takarítani is elmentem. Nekem nem derogál dolgozni.:)

2022. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!