Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mit szólnátok hozzá, ha az exetek (akitől 1 hete költöztetek el) a végleges szakítás után kb 1-2 nappal feliratkozna 1 "hostess" csaj frissítéseire?

Figyelt kérdés

Nem éreznétek azt,h alig várta,h elköltözzetek,és szabadon csajozhasson?

2 éves,nehéz kapcsolat volt,elvileg békében váltunk el(ő szakított)

(Tudom,fb nem számít,de mégis....)



2012. szept. 27. 22:13
 1/10 anonim válasza:
Vannak pasik, akik bepánikolnak szakítás után és azonnal kellene nekik valaki, ismerek több ilyet és ilyenkor kétségbeesetten csajoznak...
2012. szept. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

valószínűleg pont ezért szakított

örülj, hogy tisztességesen és nem a megcsalást választotta


egy sorstárs

2012. szept. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

csak...picit megalázónak érzem,mert más embernek ismertem meg,és pár ismerősöm rákérdezett,h most ez mi nála?

tudom,h nem kéne ezzel törődni,hiszen vége,de nehéz...

köszönöm az eddigi válaszokat!

2012. szept. 27. 22:27
 4/10 anonim ***** válasza:

nagyon is korrekt volt veled

amilyennek megismerted, olyan is volt veled. tisztességes.

2012. szept. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekelne. Az exem is csajozasba kezdett, en is ugy ereztem, hogy ketsegbeeses. De pasik valasza erdekelne.
2012. szept. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
dehogy kétségbeesés :)
2012. szept. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Na jo, az en ugyem osszetettebb.

2 es fel eves intenziv, langolo kapcsolat, folyamatos egyuttelles. Annyi valtozas volt az eletunkben, es az ezzel jaro stresszt sajnos egymason vezettuk le es egy osszeveszest kovetoen szakitottunk. Ugy hozta az elet, hogy tovabbra is egyutt kell laknunk. Ez megy mar masfel honapja. A viszonyunkon nem latszik, hogy szakitottunk. Ugyanugy egy agyban alszunk, olelgetjuk egymast, becezzuk, de hivatalosan nem vagyunk egyutt. Nem gondolom, hogy mas lenne neki, naponta tobbszor hiv, ir, ugyanugy, mint reg.

Azt mondta, hogy csak a buszkesege miatt nem kezdi velem ujra.

Erre mondtam neki, hogy 3 het mulva elkoltozom. Ez jovoheten lesz. Minden nap hoz valami aprosagot, amirol keri, hogy "o jusson eszembe".

Elmondta, hogy remeli tudom, hogy nem velem volt baja.

Korabban regisztraltam egy internetes oldalon, nyelvgyakorlas celjabol. Ez a profilomon is latszik, marmint, hogy nem tarsat, szexpartnert keresek. Megemlitettem neki, hogy dumaltam egy emberrel, de csak a tema miatt mondtam el, nem akartam feltekennye tenni es ezutan fedeztem fel, hogy chatel tarskereson. Feltekeny lettem es szovatettem. Kirohogott es azt mondta nem csinalt semmit, nem is fog. Es azt mondta, azert kaptam, mert en is regeltem es ramirt ez a spanyol pali.

Viszont nem torolte magat, fel is megy naponta, de semmiaktivitas, randi-lebeszeles stb.

Igy ez mi lenne?

2012. okt. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

érdeklik mások, de mivel tudsz róla, nem mer írni


az exem is ezt csinálta

mi társkerin jöttünk össze, még 3 hónap múlva sem regisztrált ki, de aktivitás nem volt, csak felnézett.

utána én hibernáltam magam(üzenve ezzel neki, hogy én befejeztem a társkerit és vele vagyok) és akkor mikor meglátta, hogy nem vagyok az oldalon (nem volt képben, hogy a hibernálás az még nem törlés) nos akkor megírta első levelét egy csajnak.


szóval amíg te tudsz róla, addig nem lép. de nem véletlenül van fent és csak a te felelősségedre akarja kenni azzal, hogy mert te is akármi. de ha nem akarna, nem lenne ott...

2012. okt. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Minden nap hoz valami aprosagot, amirol keri, hogy "o jusson eszembe". "


ez meg jót tesz az egójának, hogy rá gondolsz és érte epekedsz. de hidd el, nem több.

2012. okt. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ja, lehet, hogy igazad van. En megis mast erzek. Mindent megbeszelunk egymassal meg most is, o a legjobb baratom es en neki. Tudom, hogy oszinte, en inkabb arra gondolok, hogy serulhtett az egoja, amikor megmondtam, hogy mar nem vagyok bele szerelmes, "csak" imadom. Ezert lettem volna kivancsi egy pasi valaszara, mi (mert gondolom Te is no vagy), mindent agyontaktikazunk.

Nemsokara ugy is kiderul minden, amint elkoltoztem.

2012. okt. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!