Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Resellerkedés (Újra eladás)?...

Resellerkedés (Újra eladás)? Hogyan miként történik nálunk? Lehetséges-e ilyen belföldi postaköltségek mellett? .

Figyelt kérdés
Jófogáson keresztül lehet-e véghezvinni profitos kereskedést? Kell-e birtokolnom az adott tárgyat ha újra el akarom adni... Mit vesz a nép? Van valakinek tapasztalata sikere tanácsa ebben a témában?

2016. márc. 9. 06:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
A felhasznaloneved huen tukrozi a temaban valo jartassagodat, a kereskedelemhez valo affinitasodat, penzugyi kulturadat, mindent, ami egy sikeres uzletember szamara szukseges. Sok sikert!
2016. márc. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Jófogáson keresztül lehet-e véghezvinni profitos kereskedést?

Igen.


Kell-e birtokolnom az adott tárgyat ha újra el akarom adni

Nem


Viszont valamilyen kereskedelmi engedéllyel rendelkező vállalati formát kell létrehoznod és számlát kell adnod.

2016. márc. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

"Jófogáson keresztül lehet-e véghezvinni profitos kereskedést? ... Mit vesz a nép?


Szóval úgy akarsz vállalkozó/kereskedő lenni, hogy mi mondjuk meg, mit adj el? Akkor nem vállalkozó vagy, hanem alkalmazott, mert annak szokták megmondani, mit csináljon.


A belföldi postaköltség mellett? kérdés meg végképp értelmetlen, mert ha nincs Nálad az áru, akkor gondolom külföldről rendelnéd. Vagy mégis hogy képzelted el?

2016. márc. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Jézusom .. :D Mik zajlanak egyesek fejében :D
2016. márc. 9. 17:57
 5/19 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem, akinek nem számít már a kissebb konkurencia és szívesen dicsekszik az elért eredményeivel! De igazából erősen kétlem, hogy a jófogáson keresztül bárki is fel tudna kapaszkodni. De szeretnék egy választ kapni arról, hogy tévedek, és még nyitott a piac, nyitottak a lehetőségek csak rengeteg munka van vele stress tapasztalat stb..
2016. márc. 9. 18:18
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

A Postát ideje elfelejteni és átállni a Webox, PPS (DPD), GLS-re (tehát a futárcégekre).


A Magyar Posta a szocializmusból itt maradt ócskaság, mely semmit nem tud azzal kezdeni, hogy kikerült a monopolhelyzetből.

2016. márc. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok és először is értettem, mit kérdezel :-)

Kb. arra válaszoltam: Neked kell arra rájönnöd, hogy mi az, ami piacképes, nem fogják mások megmondani.


"De igazából erősen kétlem, hogy a jófogáson keresztül bárki is fel tudna kapaszkodni."

Na látod, ebben az egyben igazad van. ugyanis a Jófogáson nagyon sok a komolytalan vevő, lehet, hogy ingyenesen hirdethet az eladó, de nekem pl. nem éri meg (kipróbáltam), mert sok az elvesztegetett idő, "kábító vevő" + a Jófogáson, ha utánvéttel kéri (ami jogos, mert nincs értékelés) és közben meggondolja magát, nem veszi át (sajnos sok ilyen van), akkor az eladó bukta a postaköltséget, extrém esetben akár 1.00 ft-ot is. Ehhez képest a Vatera olcsó :-)


Ha arra vagy kíváncsi, ki hogy kapaszkodott fel, akkor nézd meg a Vatera kezdőoldalát, ott vannak a "felkapaszkodott", profi eladók történetei.

2016. márc. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen mert jófogás nem aukciós oldal a vatera pedig igen, + mivel fizetős talán jobban utánamennek a fail üzleteknek. Az a bajom, hogy kevés a tőkém, 1000 mindenre kellene a pénz és nem akarok minden szart felhalmozni, ami maajd 6 hónap mulva talán elkel.. Jólvan akkor kezdem azzal ami nekem is kell és ha nem tudom elpasszólni, akkor lesz egy csomó olyanom ami amúgy is kellene.. téma lezárva
2016. márc. 11. 12:45
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen :-)

Ja, vagy nem köszönted meg? :D

Téma lezárva. Ez akart volna lenni a megköszönés? :-)

2016. márc. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
És mégis mit köszönjek meg? Nem mondtál semmit, amit eddig nem tudtam volna.. Gyakorlatilag itt semmire nem tudom meg a választ, mert csak beugatni jönnek ide az emberek. Ennyi erővel már rég megtalálok bármit a googlén.. Azt köszönjem meg, hogy az időmet elcseszted? Jah jó akkor, azt köszönöm szépen! Konkrétumot nem mondtál (mert nem is tudsz mondani) Vaterát eddig is tudtam, hogy létezik, és azt is, mi a különbség a kettő között.. Majd ha benyögöd, hogy van Ebay, le is kell hogy szpjalak ? Nekifutásból többet tudok mint te.. A feltett kérdésemet nem tudtad értelmezni sem... Jössz a ülye dumáddal, hogy "mi a piacképes.." AZ A PIACKÉPES AMIT "INGYEN" BE TUDSZ SZEREZNI ... ez lett volna a helyes válasz.. A másik is igennel, meg nemmel elintézte a dolgot 2 legtágabban értelmezhető kérdésre, de arra szánt időt, hogy riogasson.. ilyen beképzelt okoskodókat.. csürhe ! Az első és a hatos talán megérdemelnék, de ők meg nem a kérdésre válaszoltak nem segítettek, viszont igazuk van... Te meg csak erölködsz itt, ha tudnál bármit is már rég leírtad volna .. A vaterán semmiféle történetírást nem találtam, csak ostba vatera marketinget.. A majom is meg tudja nézni a profik mit adnak vesznek, de azt nem az oldalon keresztül veszik csak adják... Köszönd meg mert sok infót adtam ám!...sok ilyen van még mint te sajnos! Már lángszóró kéne ide is...
2016. márc. 13. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!